Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tegnap még 51%-os voltam mára...

Tegnap még 51%-os voltam mára már csak 47, nem tudom kinek jó játszani a lepontozgatással, és miért, de én már unom! Mást is lepontozgatják ok nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
77%
szerintem ne aggódj ilyen dolgokon, ha én a kérdéseimre olvasom a választ, meg sem nézem hány százalékos küldte. a 20 százalékos is adhat olyan jó választ mint a 90 %-os.
2011. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
63%
Ha vállalod a véleményedet, akkor sokan lepontoznak, mert az nem egyezik az övékkel. Ez nem a te szegénységi bizonyítványod.
2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
ja! sokan úgy érzik, ha lepontoznak akkor jól megadták neked. én lesza..m, ha olyat válaszolsz ami nekem jó, az a lényeg, nem az hogy hány köcsög pontoz le, mert esetleg kiosztottad és fáj neki.
2011. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is uez volt...Lepontoznak csak azért,mert az én véleményem más.

Én már nem is nézem a %-ot.

2011. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
látod az én válaszomat is lepontozták, pedig baromira nem érdekel. ha akarnék újraregisztrálnék, és felpontoznám magam, de akkor nem élvezné a sok köcsög :D :D :D
2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

92 volt még 1 hete, és ez a legbosszantóbb. Nagyon sokáig névvel írtam, mert úgy voltam vele az úgy közvetlenebb, persze név után ha kellett ha nem lepontoztak, akkor elrejtettem és azóta is csak fogy akár mit írok. Visszanéztem az elmúlt pár napi irományaimat és van hogy CSAK az enyémet pontozták le akár milyen tartalmú volt.


Különösebben engem sem érdekel de azzal nagyom fel tudnak bosszantani hogy mondjuk úgy ahogy írjátok nem értek egyet a többség válaszával és mást írok, egyből nekem esnek mondjuk 4-en hogy én inkább ne is írjak semmi ennyi %-al!


De most komolyan én attól vagyok jobb vagy rosszabb ember hogy itt ezen az oldalon hány %-os vagyok? Ez nevetséges! És lehet, hogy az aki lepontozgat 100x rosszabb mint én bármiben...

2011. jún. 28. 15:12
 7/18 anonim válasza:
76%
Nekem is folyamatosan megy le.
2011. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
na jó. akkor én most mindenkit felpontoztam :D :D :D
2011. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is, de volt megint aki nem :)
2011. jún. 28. 19:28
 10/18 anonim válasza:
Komolyan már egyre jobban bosszant engem is,hogy írok valakinek és egy másik meg leszólja a véleményemet holott nem is neki írtam.
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!