Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A legjobb haveromat kitiltottá...

A legjobb haveromat kitiltották gyakorikérdések.hu-ról. Meddig tart?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rasszista megnyilvánulásai voltak :S. Kerestem hogy meddig tart a kitiltás, ő is de nem találtunk választ :SSS. Valaki akit kitiltottak (és persze visszaengedték) nem tudja mennyi idő a kitiltás?

Köszönöm szépen. Igen tudom előbb gondolkozzon aztán írjon.


2011. júl. 14. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést ha rossza téma, de a kultúra KÖZÖSSÉG-en van a hangsúly. Ugyanis ez az oldal egy közösség.
2011. júl. 14. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom ip bann-t kapott, hozzáteszem jogosan, hisz nem probléma ha rasszista az ember, de akkor magában játssza le, ne nyíltan bíráljon másokat.

Ez esetben amúgy az üzemeltetők jóindulatán múlik, mikor veszik le a büntit, de nem hinném ,hogy egyhamar ez megtörténne. A barátod törődjön bele, legközelebb 2x is meggondolja miket firkál ide ki.

2011. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Privátban leírom, hogy szabadulhatsz meg tőle.
2011. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
xD én is tudom hogy kell ^^
2011. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azok, akik azt mondják, hogy meg lehet szabadulni a tiltástól, azok arra gondolnak, hogy új IP cím, előzmények, cookie-k törlés és új nick regisztrálás. De tiltott felhasználónévvel nem fogsz tudni belépni.
2011. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!