Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzátok le azt,...

Miért pontozzátok le azt, akinek különbözik a véleménye a többiekétől?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél tapasztaltam már, de nem tudom megérteni, hogy miért van. Tanácsadásos kérdéseknél még érthető is, de véleményeknél? Már kezdem megutálni az oldalt, mert lepontozás nélkül egyik véleményem sem ússza meg(és nem azért, mert hülyeséget írnák).
2011. júl. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudsz hasonló, de jobb fórumot?
2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd.. nem mindenkinek tetszhet a véleményed,az írásmódod.Direkt azért van ott a pontozás,hogy használjuk bátran.Nyilvánítsuk ki nem tetszésünket vagy épp tetszésünket.Ez az oldal nem erről szól főképp..
2011. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem bírják elviselni az igazságot
2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mi jelentősége van az egész pontozásdinak? Én olvasok, kommentelek, ha van véleményem oszt' annyi. Hidegen hagy, hogy le- vagy felpontoznak.
2011. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
nem tetszik a betűtípus
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen,jó ez az oldal,de ez a pontozásosdi rendszer egy nagy hülyeség.

Engem már nem érdekel,ha lepontoznak.Még először bosszantott,de mivel mindenkinek mindenről megvan az egyéni véleménye,ezért egy 36%os is tud "számomra" normális véleményt írni és egy 99%os,is tud vadító nagy hülyeséget összehordani.

2011. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az írásmódommal van probléma. ĺrok egy konkrét esetet: A minap volt egy kérdés, ahol az egyetem és a párom közt kellett választani. Én a páromat választottam, erre 20%-ra lepontoztak. Fogalmam sincs, hogy ennek mi értelme volt. Ha nekem ez megfelel és így jó, akkor ez miért zavar mást? Már 8 éve stabil párkapcsolatban élek, nem rúgnám fel csak úgy.
2011. júl. 15. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt mindenki fogja szeretni, aki mindig azt mondja amit tőle hallani akarnak.
2011. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors témaváltást, itt bizonyára rengeteg választ kapok...
2011. júl. 15. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor ide regisztráltam(2006) fontos szerepe volt, a le és felpontozásnak, egy kérdező úgy gyógyult meg betegségéből hogy egy olyan válaszadóra hallgatott akit lepontoztak meg le szólták.

Mára a pontozós rendszer elvesztette jócskán a szerepét, míg az oldal indulásakor minden hozzászólás pontozott volt, mára csak 1-2 fontosabb kérdésnél, van csupa pontozott válasz.

2011. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!