Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha nem...

Miért van az, hogy ha nem egyezik a véleményünk, akkor rögtön lepontozzátok a másikat?

Figyelt kérdés
Velem is ezt csinálják sokan, és szerintem nem írok hülyeséget, csak más nézetet vallok. De hát nem egyezhet állandóan a véleményünk, nem?
2009. ápr. 1. 21:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
de. szerintem sokan itt élik ki magukat. írhatsz bármit, lepontoznak, de szard le...
2009. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Miért fontosak a pontok?nem tökmindegy? Én rengeteget tanulok itt tőletek, a különböző véleményeitekből rakom össze a dolgokat, a válaszokat a kérdéseimre!
2009. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

időnként nem jövök pár napig ide ha nagyon felhúzom magam ezeken a dolgokon. aztán megfogadom hogy soha többé nem jövök. de ugyanúgy ahogy nekem is volt már szükségem válaszokra úgy másoknak is lehet. és tudom milyen rossz mikor az ember kétségek között van.

szeretnék segíteni másoknak hogy a gondjuk problémájuk megoldódjon (végül is ugye nem a pontokért jár ide az ember).

tulajdonképpen azt hiszem ez számít.

a nézetek mások ugyan de a kérdező döntse el mindig meily a szimpi neki.

2009. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
melyik na csak elírtam
2009. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
mi az a lepontozás?
2009. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szia!


engem sohasem izgattak a pontok, nem azért vagyok itt! :D

A vélemények nem lehetnek egyformák!

2009. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak a válaszaimnál ott éktelenkedik az a 67 % :(

Ez olyan, mint, ha nem lennének megbízható válaszaim. Mondjuk az is igaz, hoyg én soha nem nézem, ha nekem válaszolnak, hogy kinek mennyi a pontja.

2009. ápr. 1. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Jaj, már megint az "itt élik ki magukat" közhely... Azok nem itt élik ki magukat, akik azért nyivákolnak, mert lepontozzák őket? Mit számít?


Én azt tartom hülyeségnek, hogy lehet egyáltalán olyan kérdést feltenni, ami véleményt kér. Ott aztán boldog boldogtalan nyomkodja a mínuszt :))


"De hát nem egyezhet állandóan a véleményünk, nem?" <--- ezzel fejezi ki, hogy ő más véleményen van. Ha netán kommentálja, akkor az akiére reagált az ugyanúgy lepontozza... "Ördögi kör". Csak azért is bosszúból.


De még mindig nem értem, miért fontos???

2009. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha legagyizod a kérdésemet, akkor légyszives tedd meg, hogy nem válaszolsz, köszike :)
2009. ápr. 1. 22:14
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
nekem gyanus ez a pontozási modszer!
2009. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!