Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hülyülni jársz fel az oldalra,...

Hülyülni jársz fel az oldalra, vagy lehetőleg értelmes válaszokat adni?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2011. júl. 24. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha értelmes kérdést találok, ami érdekel is akkor megpróbálok segíteni. Egyébként elpojénkodok


23/F

2011. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Is-is. Kérdéstől is függ. De most tökre komolyan válaszoltam!


F/24

2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nagy ritkán értelmes kérdés van értelmesen válaszolok. A kérdések java része ránézésre gondolkodás nélkül kamu. A komoly kérdéseimre is sokszor komolytalan választ kaptam az oldal tényleges hasznossága elég csekély. Bár ritkán van pl nekünk lett innen kettő jó ismeretség is.
2011. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké:) Hát tény, hogy vannak olyan kérdések, amik bődületes nagy marhaságok (pl. volt egy olyan, hogy egy szellem lehet-e büdös?)de van egy csomó olyan is, ami hülyeségnek, vagy egyértelműnek tűnik számunkra, a kérdezőnek viszont hatalmas problémát jelent (itt főleg a szexualitás témakörben feltettekre gondoltam).
2011. júl. 24. 22:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha egy kérdésben felfedezek néminemű értelmet, valamint azt érzem, hogy a kérdezőnek valóban segítségre van szüksége, próbálok hasznos választ adni. De javarészt inkább a kevésbé jól szituált embereket inzultálom.
2011. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye választ adok, néha trollkodok is, de sok esetben meg normálisan válaszolok ami valóban hasznos:D
2011. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Értelmesen válaszolni, de sokkal kevesebbet, mint régebben. Többnyire nem látom értelmét az oldalnak, bár én is szereztem 1-2 jó ismeretséget innen.
2011. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sajnos zöld kezecskét nem tudok adni, valamiért nem jelenik meg, de azért köszi.
2011. júl. 24. 23:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Én mondjuk néha jókat nevetni járok ide, de ha komoly és értelmes a kérdés, akkor ha tudok, írok normális dolgokat.
2011. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Leginkább azért járok ide, hogy értelmes válaszokat adjak értelmes kérdésekre. De ha valaki buta mint a segg, azt leoltom, hátha feltűnik neki, hogy mekkora ökörségeket gondol.
2011. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!