Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most akkor letiltanak?

Most akkor letiltanak?

Figyelt kérdés
volt egy kérdés ahova trágár üzenetet írtam pontosabban csak egy szó volt trágár!nem azért írtam mert már csúfoltam csupán egy mesefolytatós kérdés volt és beleillett na és kiírt egy olyan szöveget hogy leellenőrzik a válaszaimat és lehet és indokolt esetben letiltanak!akkor most nem biztos vagy tuti hogy letiltanak?
2009. ápr. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ezt mindenkinek kiirja

Ha viszont ahhoz a kérdéshez írtad, amelyikre én gondolok, akkor ott nem te vagy az első, s nem is az utolsó.

2009. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az elbírálás szubjektív, azután, hogy ilyen üzenetet kaptál, a moderátorok megvizsgálják az eddig feltett kérdéseidet és válaszaidat, és indokolt esetben igen, letiltanak. Ha trágárkodni jársz ide, célod mások sértegetése, vagy a gyakorikerdesek.hu szabályzata ellen vétkezel, akkor valószínűleg letiltanak. Ha átírtad szalonképesre, vagy el sem küldted a trágárkodó üzeneted, vagy netán mentséged van arra, hogy akkor ott azt miért írtad, akkor nem kell ettől félned.
2009. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
én osszekáromkodtam mindent, oszt mégse tiltottak le... :D
2009. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nem küldtem el és nem is mást akartam ezzel szidni csupán folytasd a mesét játék/kérdés volt és pont egy veszekedés kellős közepébe beleillett volna! de akkor örülök és máskor nem káromkodtam nem is lesz szándékomban most kicsit megnyugodtam :).
2009. ápr. 7. 23:44
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat tényleg nagyon megnyugodtam :).
2009. ápr. 7. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tiltanak le, el ne hidd már. Ezt mindenkinek kiírják, gondolod, hogy a moderátor végig fogja nézni az összes ilyen felhasználó válaszait? Van jobb dolguk is.
2009. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!