Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le az emberek...

Miért pontozzák le az emberek azt, akinek valamiben igaza volt (kommentben), de nekik nem tetszik? Fáj az igazság, vagy miért?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor valaki hülyeséget ír, hanem arra, amikor valaki tényleg jót ír, erre mind lepontozzák.
2011. aug. 1. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kérdésnek sem hagyok hosszú életet,mivel a tegnapi ilyet már 10 perc után törölték!
2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért fáj az embernek ha lepontozzák? Le kell kakilni:)
2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Engem is kifejezetten irritál, mikor a saját tapasztalatomat, véleményemet lepontozzák... .Pedig eskü, hogy teljesen értelmes válaszokat adok.
2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jók a válaszaim, mégis 6%-ot estem pár napja. Viszont ti hülyeséget írtatok most, úgyhogy lepontozok mindenkit :P:P vicceltem.
2011. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell olyan kérdésre válaszolni, ahol véleményre kiváncsi a kérdező. Abból csak lepontozás lesz.
2011. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!