Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen üzeneteket kaptál már...

Milyen üzeneteket kaptál már a moderátortól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam egy botrányos helyesírással, ostoba, tanulatlan stílusban íródott levelet, mely arról szólt, hogy ne linkeljek be dolgokat, hanem adjak konkrét választ. Tehát ha pl. valaki azt kérdezi, hogy hol ki az a Paris Hilton, ne linkeljem be, hogy [link]
2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer hogy normális kérdéseket írjak ki :D
2011. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már egyszer nekem is írta, hogy normális kérdéseket írjak ki. :D

Meg egyszer azt, hogy ne idegesítsek másokat... :D

2011. aug. 12. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Már annyit kaptam, chh nem is emlékszem mindre.:D

de azt, hogy írjak ki normálisakat, meg hogy ez nem fórum... ÍRtak még egy párat de nem rémlik h miket, de legtöbbször a normális kérdésekről írkáltak...

2011. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az is írták, hogy ha továbbra is idegesíteni fogok másokat, akkor kitiltanak... :)
2011. aug. 12. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem állítólag már 11 vagy 12 néven tiltottak ki. Pedig csak az egyik néven kötekedtem, és pont ezeknek hatására.


Amúgy azt a kb. 50-100 üzenetet már csak körvonalakban őrzöm a fejemben. A lényege ne mondj igazat, ha komoly forrást is link-elsz!

2011. aug. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kaptam ezt az üzenetet:


Tisztelt Felhasználónk!


Kérlek a jövőben csak akkor írj ki kérdést, ha van normális kérdésed is. Mivel "Ki kér zöld kezet?" kérdésed nem ilyen, ezért töröltük az oldalról.


Ez az üzenet az oldal moderátoraitól érkezett, tartalma fontos!

Kérjük, a benne írtakat vedd figyelembe az oldal további használata során! Felhívjuk figyelmed, hogy az oldal szabályzatának be nem tartása a hozzáférésed korlátozásával, vagy regisztrácód megszüntetésével járhat.

Üzenetünkre a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címre küldhetsz választ, amint lehetőségünk nyílik rá (de legkésőbb 2-3 munkanapon belül) válaszolunk.

Az üzenet bezárásához kattints az alábbi gombra!.

2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!