Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted nem lenne jobb ha...

Szerinted nem lenne jobb ha külön autó és motoros alkategória lenne itt a közlekedés témában?

Figyelt kérdés
Szerintem jó lenne mert engem pl. nem érdekelnek a motoros kérdések mert azokhoz nem értek, és így nem is tudok mit hozzá fűzni azonban zavar,hogy alig találom meg az autós kérdéseket.
2011. aug. 30. 23:59
 1/6 anonim válasza:

Engem is zavar!

(de amúgy nem csak autó-motor, hanem többi kategóriát is kel kéne osztani..)

2011. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*fel
2011. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbléped... ennyi. Mint ahogy én az autós kérdéseket :D vagy az egyéb hülyeségeket. Üdv egy motoros.
2011. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is átlépem az autós kérdéseket, szerintem nem olyan nehéz de írj a szerkesztőségnek és hidd el örülni fognak a javaslatnak linkeld hozzá ezt is talán még jobban!

Még egy motoros

2011. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel kerékpárosnak se kéne lennie. Amúgy az segéd motorkerékpár amit tanultok kb robogó szint és miegymás. Vagy aszt hiszed hogy ezeregyes gsxr-el is száguldozhatsz ami 300Km/h-val megy? Ha nem tudod a másik hogy haladhat akkor honnan tudod mit kell reagálnod a motorossal való problémád adódik. Azt se tudod hogy igazad van-e ha elütsz elütsz egyet. Vagy hol kéne haladniuk.

Én kamionra vizsgázom most és ha hiszed ha nem 90%ban kismotoros meg autós kérdéseket kapunk. Na én mit szóljak akkor?

2011. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felesleges amit írsz kedves utolsó ugyan is hiába vannak együtt a motoros és autós témák, nem olvasom el a motorosokat, tehát így se úgy se fogom megtudni amit "tudnom kéne" a motorosokról.


A másik fele ,hogy a kérdések 90%-a arról szól,hogy milyen ez a motor meg az a motor és milyen alkatrész kell.

2011. aug. 31. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!