Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen kategóriákat hiányoltok...

Milyen kategóriákat hiányoltok az oldalról?

Figyelt kérdés
Valahol lehet találni olyat, hogy "kérdések, javaslatok az oldal üzemeltetőinek"? Mert úgy vettem észre, 1-2 kategória hiányzik... Szerintetek mivel lehetne még kibővíteni a témaköröket?
2009. ápr. 23. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott van minden oldal alján a kapcsolati e-mail cím, ha az oldal készítőit szeretnéd megszólítani, oda írj, ha az oldal felhasználóit, akkor kérdést írj ki.


Tudod azért az oldal szerkesztése során azt is figyelembe kell venni, hogy a kismillió alkategória (ami még lehetne, sosem lenne elég, hogy minden felhasználó vágyait kielégíthessük), valamennyivel nehezebben kezelhetővé tenné az oldalt, sokaknak még így is gondot okoz a kategorizálás, mi lenne, ha kétszer annyi kategória lenne...

Azért bátran, elő az ötletekkel, beszélni lehet róla.

(Egyébként már volt ilyen kérdés, ha érdekel, azt is megkeresheted.)

2009. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jog. Hülyén néz ki a politikánál, hogy mit adjak be a váláshoz.
2009. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetne egy Játék kategória is.

Hiszen sok olyan kérdés volt, hogy meddig tudunk elszámolni így, vagy úgy. Különböző képjátékokat is raktak fel. Mesét folytattak, ami szerintem egyfajta játék... És mikor én raktam fel egy olyan kérdést, hogy "Meddig lehet elszámolni zeneszámok címeivel? Játék!", mivel várt az oldal? Kérdésedet töröltük, mert nem akarjuk, hogy elszaporodjon az ilyenfajta kérdés...

Pedig szerintem sok játékoskedvű ember van...hisz ki nem szeret szórakozni?


Ha akarsz írni, szerintem minden ötletet vess fel, mert sosem lehet tudni. :) Ha kérhetlek, az enyémet is. :P Köszi. :P

2009. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: azt ne a politikaba ird, mert van Valas nevu kategoria.
2009. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezotéria jó lenne, ha lenne.
2009. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Illetve egy hülye kérdések kategória is elkelne. A moderátor így ha valaki marhaságot ír ki, nem letörli a kérdést, hanem átteszi oda, hadd röhögjünk :D
2009. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De az a kategória csak a moderátorok privilégiuma lenne :D Mert a többi vicces kérdésre ott a Humor. :D

De ez nem lenne rossz tényleg, bár lássuk be: elég valószerűtlen :P

2009. ápr. 23. 15:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A Jatek kategoriat en is tamogatom! Pont a zeneszamos-elszamolos miatt, meglattam a kerdest, megorultem, de mire talaltam youtube-on egy dalt, amiben van 3-as, mar eltunt a kerdes :(
2009. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Úh, pedig az tényleg jó lehetett. :D

Nekem kapásból 5 dal is eszembe jutott, amiben szám van.

"Első nap megláttalak..."

"7 másodperc az élet"

"Leszünk egy páran, 153-an"

"Egy, két, há', és... lalalalaaaa."

"Három éjjel, három nap mindhiába vártalak"

"Minden évben négyszer virágba borulnék"


Hehe, szabad perceimben ezen fogok gondolkodni...XD

Szóval "Játék"...

2009. ápr. 23. 17:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes eddigivel egyetértek, + színház, barátok, emberi kapcsolatok kategóriát hiányolok.
2009. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!