Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Arra volnék kíváncsi, hogy...

Arra volnék kíváncsi, hogy megtudná-e valaki nekem mondani, miért vannak a 40-60%-os hozzászólók az állat kategóriában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 10:02
 1/10 anonim válasza:
85%

Mert állatok.:DDDD

Na de viccet félre téve te meg arra válaszolj nekem hogy ez hogy kerül a lovak kategóriába??:)

2011. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én sem értem hogy került ez ide... Na de mindegy, mi ketten erősítjük a feltevés eddigi kivételeit, lévén az első is meg én is 80% fölött vagyunk...
2011. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%
Hát igen, az meg a másik.:)
2011. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Azért kedves kérdező, mert megmondjuk a véleményünket, amit persze igyekszünk kultúrált formában tenni, és úgy, hogy ne sértsük vele az illető lelki világát, de ha valaki olyat hall, amit nem akar, akkor hajlamos lepontozni, vagy kioktatásnak venni. Mondok egy példát: Volt itt egy, aki korcsnak nevezte a lovakat, és még neki állt feljebb, hogy miért miért, akkor azok mik, ha nem korcsok. Erre szépen megírom neki, hogy ha szereted a lovakat, akkor megadod nekik a tiszteletet, hogy nem korcsozod le őket, hiszen még a kutyámra sem mondom ezt. Meg, hogy egy lószerető ember nem mond ilyeneket. Mindamellett egy "korcs" ló is lehet gyönyörű, megfelelő testfelépítésű, és attól még lehet egy társad a lovaglásban. Erre durrr lepontoztak. Szóval erről ennyit. Persze ez csak az egyik fele az éremnek, ott a másik is. Általában azokat is lepontozzák, akik feltesznek ilyen kérdéseket. Persze kérdést nem lehet lepontozni, de a válaszaik sem különbek. Ha valaki lenézi a lovat, vagy divatlovasként viselkedik, akkor azt általában nem nagyon szeretik az emberek. Na meg van néhány hasonló. Szóval, ha valakinek nem tetszik az, amit itt olvas, akkor már azonnal kattint is a piros kis ikonra.
2011. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
És most látom, hogy megint csak lejjebb mentem egy %-ot, szóval úgy tűnik hogy nem vagyok túl népszerű mostanság.
2011. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%

Én raktam rád egy zöld kezet.:)

Teljesen igazad van a korcs szóval szemben, am a Ez tisztavérű nóniusz? Vagy egyáltalán nóniusz? kérdésben én kezdem el felháborodni az illetőre...:PPP

2011. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zkriszti3 ***** válasza:
63%
A korcs szóról nekem az emberek lelki világa jut az eszembe.Az állat nem tehet arról ,hogy néz ki,de az ember tehet arról,hogy viselkedik.
2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem a korcs és dög szóért pontoztak már le. Mifelénk a korcs a keveréket jelenti (vagyis tájszólásban), és a dög az elhullott állat. Ezért pontoztak le, mert azt hitték, goromba vagyok.

Meg ugye az eltérő vélemények. Az egyik azt mondja, jó, ha a kutya a kertben lakik, a másik pont az ellentettjét.

2011. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az arány jó teljesítmény pockoktól,lovaktól,kutyiktól,halaktól.nem? :))
2011. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy miért 30 meg 40%-osak azok, akik itt az oldalon Jehova Tanúinak vallják magukat?


Egyébként a kérdéshez. Hiába vagy te a tapasztalt macskatartó vagy tenyésztesz évek óta nyulakat, jön valami kis görcs tinédzser, aki szerint rosszul csinálod, és bosszúból lepontoz. Ilyen egyszerű.

2011. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!