Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetséges-e, hogy a moderátor...

Lehetséges-e, hogy a moderátorok politikailag/vallásilag elfogultak?

Figyelt kérdés

Illetve ez megjelenik e moderátori munkájukban? Személyes tapasztalatokat kérnék erre és nem a kérdés reflexszerű törlését.


példa:


Többször felteszik ezt a kérdést a vallási rovatban:


Pokolra jut-e a homoszexuális? Bűnös-e etc.

Szinte minden héten.


A válaszok jelentős része az, hogy igen, mi több ilyen válasz is van: "első jele, hogy könnyebben csúszik ki..." Meg efféle felszólítás: "ne használd ne vedd el a mi szép meleg szavunkat..." Az ilyen válaszokat valamilyen érthetetlen okból nem moderálják. Azt aki felhívja ezen és hasonló tartalmak bornírtságára a figyelmet azt azonnal törlik és fenyegetik. A fenti kérdésnél semmivel sem értelmetlenebb kérdést


A heteroszexuálisok pokolba kerülnek? Azonnal törölték arra való hivatkozással, hogy ez nem normális, illetve az eredeti a homoszexuálisok a pokolra kerülnek-e? az meg normális mert az illető önismeretéről szól!


Gondolkodjunk el ezen, hogy mit takar egy ilyen attitűd. Gyakran pontos szabatos megfogalmazásokat vagy teljességgel jogos dolgokat törölnek reflexszerűen.

Olyan is volt, hogy Jelentős Társadalom tudóstól idézett szöveget is azonnal töröltek, holott sem tartalmában sem megfogalmazásában nem volt benne semmi taszító.


Ugyanakkor a fajkeveredéses kérdést (svéd énekesnő fekete férfival) mehetett a maga útján, holott ez a kérdés már nyelvtanilag is értelmezhetetlen ugyanis az ember egy faj. Olyan hogy fajkeveredés biológiailag lehetetlen.


Tendenciózus jobboldaliság és konzervatív értelemben felfogott kereszténység érződik ki a kommentek és kérdések kezelésében.


Persze ez egy magán oldal azt csinálnak amit akarnak, ám ez emberileg akkor is kérdéses, sőt több annál...


2011. okt. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked üldözési mániád van.
2011. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi hogy van,bármi lehetséges. De szerintem ezt a kérdést is törölni fogják.:D


Amúgy mostanában meg azt vettem észre, hogy ha családi kapcsolatokban valaki kérdést tesz fel mondjuk nem jó kategóriában van, vagy rosszul van megfogalmazva akkor azt törlik. De eddig úgy volt, hogy áthelyezték a megfelelő kategóriába. Most már törlik.:)

2011. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

ha csak mindig áthelyezik akkor nem tanulják meg a felhasználók hogy megfelelő kategóriába tegyék fel a kérdést:)

törlik de gondolom kapják a piros üzenetet hogy miért:D

2011. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rájuk is érvényes a mondás:


"minden szentnek maga felé hajlik a keze!"

2011. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



"amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted" ?

2011. okt. 11. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt itt összetűzésem moderátorral. Politikai kérdés volt, jöttek szépen a válaszok. Az egyik kommentelő valóban csúnyát válaszolt, azt törölték is jogosan. Mármint a választ. Csakhogy valami miatt belém kötött a modi. Kiderült a kitörölt válasz miatt. Nekem ahhoz mi közöm? Erre kaptam egy levelet a moditól h én egyet értek-e a törölt válasszal? Mivel nekik nem lehet máshogy csak a kérdésnél válaszolni, így oda írtam meg a véleményem neki, amiben semmi sértő nem volt. Sőt többen mellém álltak a modival szemben, és valaki beírt egy címet ahol országosan fel lehet lépni a modik ellen. Erre azonnal kitiltottak innét.
2011. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
mindig mindenütt elfogultak/bérencek a moderátorok. melyik fórumot ki üzemelteti, attól függően. s vannak helyek, ahol beépített emberek írják majdnem az összes hozzászólást
2013. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!