Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy régebb ha...

Miért van az, hogy régebb ha kiírtam egy kérdést, egy óra alatt legalább 4 választ kaptam rá, most meg ugyanolyan jellegű kérdésre 2 nap alatt se kapok egyet se?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

1.talán mert nincs értelme válaszolni olyan kérdésre ami többször is elhangzik.(ha kíváncsi a válaszra keresse ki az előző kérdéseket,és ott a válasz)

2.egyre többen unják a kamu,unalmas kérdéseket

3.senkit nem érdekel.

2011. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem ilyensmire gondoltam, hanem pl. az öltözködés témakörben
2011. okt. 15. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél?
2011. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos.. hát eddig érdekelt.
2011. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan felesleges kérdés van, amit már kb. ötször feltettek, de a kérdező lusta rákeresni. Ezért el is megy az embernek a kedve attól, hogy válaszoljon, és napokig feléje se néz a gyakoris oldalnak. Van egy olyan kérdező, aki vagy nyolcszor feltette a C++++-os kérdést, de senki nem értette, nem tudott rá válaszolni, de újra föltette, holott ha beírja a Google-ba, akkor ott hamarabb választ talált volna rá.
2011. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!