Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdések linkelt oldalai?

Gyakori kérdések linkelt oldalai?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy itt a gyakori kérdések oldalon, az olyan linkeket, amik nem férnek ki, tehát így néznek ki: www.valami.hu/valami/val... hogyan tudom megnyitni? Lehet én vagyok számítógépes analfabéta (nem kell lehurrogni), de nem nyitja meg nekem a böngészőm. Ami teljesen ki van írva, azt ki tudom másolni, így meg tudom nézni, de amik pontpontpont-tal végződnek, azt nem. Segítsetek légyszi :)
2011. okt. 18. 10:19
 1/3 anonim válasza:
ez fura mert én úgy tudtam, hogy akkor nem tudod megnézni őket, ha nem vagy belépve az oldalra, és amint belépsz kék lesz a kink és rá is tudsz kattintani, nem kell másolgatni
2011. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Be kell jelentkezni és utána már nemkell kimásolni csak rákattintasz a már kék linkre és kész.
2011. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úúú nagyon szépen köszönöm! Akkor bocsi, mert hülye kérdés volt, de eddig mindig csak olyankor jelentkeztem be, amikor válaszolni szerettem volna valakinek!

Nagyon köszi még egyszer :)

2011. okt. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!