Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Írtam egy választ egy kérdésre...

Írtam egy választ egy kérdésre, a melegekkel kapcsolatban, és 0-ra leszavazták. Ennyire rosszul látnám a helyzetet, vagy esetleg a leszavazók nem voltak a "helyzet magaslatán"?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

rohadt homofób volt, aki leszavazott. sajnos sokan vannak.

szerintem igazad van amúgy.

2009. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Avalanche ***** válasza:
93%
Ne vedd a szívedre. A választ már akkor megéri leírni, ha valaki hasznosnak ítéli. Aztán van pár "érdekes" ember, akinek az a legnagyobb öröme az életben, hogy másokat leszavazhat.
2009. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt nem kellett volna leszavazni igenis nagyon hasznos, érdekes ha egy "érintett" mondja el a véleményét, főleg ilyen őszintén.

Amúgy egy valamivel nem teljesen értek egyet, ott a végén azt írod, hogy "Az állatvilágban is van homoszexualitás." stb stb.

Szóval az szerintem nem a legjobb érv, hogy az állatoknál is van ilyen mert van még egypár dolog az állatoknál, ami borzasztó lenne ha az embereknél is úgy lenne.

(Nem azt mondom, hogy a homoszexualitás borzasztó, csak az érvet minősítem.)

Ha az ember igazán ember lenne akkor pont, hogy távolodna az állati szokásoktól.

Az már megint egy másik kérdés, hogy manapság sok ember még az állati szintet sem éri el, bizonyos szempontból.

2009. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ezek szerint mégsem látom rosszul a dolgokat.


És tudom én, hogy az álatvilággal nem a legjobb példálózni, de oda is írtam, hogy nem teljesen ugyanaz náluk a homoszexualitás, mint nálunk. De természetesen tudom, hogy rengeteg olyan dolog van, ami nem egyezik köztünk, és az állatok között, de vannak azért "eltűrhető" átfedések, amíg nem okozunk gondot egymásnak, embertársainknak.

2009. máj. 2. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
mongyuk, mert természetellenes, beteges, undorító dolog, hogy egy férfi egy férfivel.....
2009. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értettek egyet veled, ennyi az egész.
2009. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#5 Nő nő-t lehagytad. :)
2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!