Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Még 9 nap a gyakorikerdesek.hu...

Még 9 nap a gyakorikerdesek.hu megújulásáig!?

Figyelt kérdés
:D
2011. okt. 20. 09:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
de jó vagyok
2011. okt. 20. 09:24
 2/58 anonim ***** válasza:
53%
gondolom új formát ölt az oldal,aminek én nem nagyon örülök,ez van már megszokva és kész.
2011. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
csak nehogy elcsesszék:D
2011. okt. 20. 09:28
 4/58 anonim ***** válasza:
87%

Kell az újítás időnként attól, hogy "ez van megszokva".

Jól néznénk ki, ha még mindig kocka lada alakú autók rohangálnának más-más logóval. :)


Én várom!


Ja, és az tényleg igaz, hogy jó lenne, ha a hatékonysága és egyszerűsége nem változna.

2011. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 ava87 ***** válasza:
92%
Megújult már párszor az oldal, mióta használom. Pl. amikor először idetévedtem, a főoldalon még ömlesztve voltak a kérdések, mindenféle kategóriából (oldalt persze be lehetett lépni a különböző témakörökbe), plusz nem volt még "megválaszoltjaid" menüpont, a kérdező nem írhatott kommentet, és egy kérdésre egy felhasználó csak egyszer írhatott választ. Ezeket időbe telt megszokni, de igazából minden újítás után kényelmesebb lett használni az oldalt. Remélem most is valami ilyesmi lesz.
2011. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
43%
Pedig biztos, hogy el fogják :((( Mindig rosszabb lesz egy oldal ha "megújítják":(((
2011. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
59%
Én utálom, ha újítanak. Kb az iwiw-re is addig jártam fel, míg a régi forma volt. Utána semmit sem találtam. De ugyanígy vagyok a boltokkal is, mire megszokod, hogy mit hol találsz, addigra tuti átrendezik, és semmit nem találsz meg. Remélem nem lesz nagy változás.
2011. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
83%
Jó persze. Más az, hogy ha valamit úgy akarnak megújítani, hogy majmolnak egy másik oldalt. Az általában rosszul sül el. De ha saját ötletek vannak, akkor jó is lehet.
2011. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
96%

A külső most egyszerű de jó, remélem nem tolják tele csillogó-villogó tarka izékkel.

Viszont a keresésen, a kérdésmentéseken lehetne mit javítani, remélem az újításban benne lesz egy használható kereső is, meg pl. beépített kérdésmentés, azért nem szeretek válaszolgatni mert én is kíváncsi vagyok, a böngésző könyvjelzőit pedig unom elárasztani gyk-s linkekkel :)

2011. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
90%

Már én is akartam kérdezni:)

Remélem, még praktikusabb lesz. Amióta idejárok, sokat változott, és egyre jobb, kiforrottabb, kényelmesebb lett.

2011. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!