Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért esik a toplistán a...

Miért esik a toplistán a helyezésem?

Figyelt kérdés
Nem minden nap,de sűrűn írok ki kérdést. Válaszolni pedig minden nap szoktam,több kérdésre. Mégsem haladok sehová, sőt újabban napról napra lefelé csúszok. 25-ik voltam nem rég, most meg bőven 30 fölött vagyok. Na nincsenek ez miatt álmatlan éjszakáim,de nem értem. Lepontoznak vajon? És miért fogynak el az addigi pontszámaim? Tudja valaki?
2011. okt. 25. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy vannak olyanok akik bosszúból mert épp nem olyan választ írtál amit ők akarnak látni lepontoznak ez ellen sajnos nem tudsz tenni.
2011. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy lepontoztak. Lehet, hogy csak azért, mert mást felpontoztak, és ezzel előrébb került a listán, és így viszont te csúsztál lejjebb. Én is meg szoktam nézni kiváncsiságból néha. Egyszer a 86. voltam, rá pár napra pedig a 194., pedig nem is voltam fent az oldalon. Szerintem más beelőzött, ennyi a történet.
2011. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm.
2011. okt. 25. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mások több pontot szereznek, mint te, ezért "leelőznek".
2011. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző


úgy értem, több kérdésre válaszolnak, ezért több pontot kapnak

2011. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig az elmúlt 30 nap számít. Ha írsz egy hülyeséget, amit állandóan lepontoznak, az egy hónapig folyamatosan rontja a statisztikádat, ha újra meg újra lepontozzák. Ha ezt nem tudod jó válaszokkal ellensúlyozni vagy felülmúlni, akkor esik a pontszámod a mínuszok miatt akkor is, ha nem csinálsz semmit.


Fordítva is igaz. Ha jó dolgot írsz, amit sokan "lájkolnak", akkor amíg ezt teszik, addig akár 30 napon keresztül is kaphatod a pontokat akkor is, ha be se jelentkezel.

2011. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!