Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mások hogy vannak vele hogy...

Mások hogy vannak vele hogy ezen hogy van pár kategória ami érdekel és azokat nézik meg először, vagy bármilyen helyen találhatóak érdekes kérdések?

Figyelt kérdés
Én például a családi kapcsolatok , szex,szerelem , politika , egyéb , és a szórakozás ami érdekel.
2011. okt. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Számtech. és Egyéb, mert a többihez hülye vagyok.
2011. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a szex és az állatságok érdekel!
2011. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:-D
2011. okt. 26. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha feljövök, először a megválaszoltjaimat nézem meg.

Utána főoldal, és fentről lefelé nézegetem meg azokat a kategóriákat, amik érdekelnek. De ha a főoldalon kiszúrok egy olyan kérdést, ami érdekes, akkor mindegy, melyik kategóriában van, azért megnézem. Egyébként ezeket szoktam nézni:

Családi kapcsolatok, Gyerekvállalás (itt leginkább az egyéb kérdéseket nézem, mert már nagyobb gyerekem van, az ilyen terhességes, babás kérdések nem igazán érdekelnek), Közoktatás, tanfolyamok, Kultúra és közösség, Politika (nagyon hangulatfüggő, hogy ide benézek-e),

illetve ha nem nagyon találok érdekesnek tűnő kérdést (vagy láttam már őket), akkor megnyitom az Egyéb kérdéseket, néha a Szépség és divatot, Ételek italokat, de ezeket elég ritkán.

2011. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket nézem :) :

Szerelem, szex

Egyéb kérdések

Ezotéria (ez a második humor kategória)

Szórakozás

Mobiltelefonok

Állatok

Családi kapcsolatok


Az elsö 3 a leggyakoribb.. :)


17/L

2011. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 1. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Közoktatás, tanfolyamok

Kultúra és közösség

De ha humoros kedvembe vagyok, felnézek kicsit a szerelem-sex témába, hogy röhögjek egy jót a sok állaton :D

2012. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!