Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted milyen lesz az új...

Szerinted milyen lesz az új gyk.hu?

Figyelt kérdés
Tuti jó lesz!:)
2011. okt. 28. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
majd pár óra múlva megmondom:D
2011. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Gondolom meglepi lesz, ezért nem árultak el semmi konkrétumot. :)
2011. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Először is, törölni fogják az összes felesleges kérdést, mint ez, meg, hogy "Mi a kedvenc színed?", aztán egy bonyolult tesztet kell kitölteni minden regisztrálónak, hogy kiszűrjék, ki mennyire troll vagy mennyire nem tud írni. Első megnyitáskor a régi felhasználóknak is ki kell tölteniük, és azok, akiknek mondjuk túl sok kérdését vagy válaszát törölték az ezotériából vagy az állatok kategóriából, nem tudnak ott többé kérdezni meg válaszolni, csak láthatják a kérdéseket. A reklámok maradnak, mert az oldalnak szüksége van rájuk, esetleg a design is változik egy kicsit, de nem esik szét az oldal szerkezete, és a lassabb nettel vagy telefonos felhasználók is tudják továbbra is használni. A humor kategória új nevet kap, offtopic, és oda lehet menni dühöngeni. Ugyanaz az kérdés nem fog szerepelni hússzor az oldalon, mint pl: "Mit olvassak? 14/f" vagy "Lehet-e banánt adni a féléves babának?". Az önismereti kérdések új neve Pszichológia lesz, és lesz még pár új kategória. A kérdező hozzászólásait is lehet jelenteni, mert sokan visszaéltek azzal a helyzettel, hogy őket nem lehetett.

Csak olyan emberek fognak az oldalra járni, akik kulturáltak, és nem használnak csúnya szavakat.

2011. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondoltam, lesz némi leállás a tervezett megújulás előtt, de egyelőre még minden olajozottan működik :) Kíváncsi vagyok, mi fog változni.

Mondjuk röhögnék, ha az lenne, hogy itt mindenki tippelgeti, hogy mi lesz az a nagy változás, aztán pár óra múlva mindössze annyit vennének észre a szemfülesebbek, hogy új betűtípus van :D

2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

végre itt az új GYK!

hát nekem a régi jobban bejött..

2011. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

na hááááát...inkább még nem kommentálnám:D


még szokni kell

2011. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lett. Oké, még szokni kell, de ahogy látom, sok a hasznos újítás. Tetszik, hogy lett privát levelesláda, vagy hogy nevezzem, és nem az e-mailemre jön, ráadásul elvileg az is látszik, hogy milyen kérdés, vagy melyik válasz kapcsán jött (marhára idegesítő volt, amikor úgy írtak privátot, hogy csak annyi volt benne, hogy pl. "Ez komoly? Tényleg van ilyen?" és fingom nem volt róla, hogy miről van szó, mert írtam egy nap hatszáz választ).

Na mindegy, szóval szerintem nem lett rossz, csak még kicsit furi.

2011. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lett rossz, igaz még szokni kell :)
2011. okt. 29. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm minden tapírnak, aki lepontozott, a kérdés az volt "Szerinted milyen lesz az új gyk.hu?". Benne van a szerinted. Én leírtam, hogy szerintem.
2011. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én hasznosnak jelöltem a válaszodat. No para, mással ne törődj :)
2011. okt. 30. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!