Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért újult meg a gyakorikérdé...

Miért újult meg a gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés
Mi baj volt a régivel?
2011. okt. 28. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég hülyén néz ki szerintem, szinte semmi se változott a kinézetben, csak széthúzták az oldalt és most hülyén néz ki..... Maradt volna a régi...
2011. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
a régit kérjük
2011. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem tetszik. A régi sokkal áttekinthetőbb volt.
2011. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 monster under yo bed ***** válasza:
80%
ocsmány... nem tudom mi volt a baj a régivel.
2011. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bánomisén ***** válasza:
89%
Szerintem az volt a baj a régivel, hogy nem fért el rajta ennyi reklám. És azért újult meg, hogy elférjen :-D
2011. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az odáig rendben van hogy időnként újítani kell, de ez elég rosszul sikerült, nem olyan át tekinthető szerintem. Én csinálnék egy olyan lehetőséget hogy be lehessen állítani mindenkinek azt hogy amilyen kinézetben szeretné látni az oldalt. Sok helyen láttam ilyen megoldásokat, szerintem itt is megoldható lenne. De nem mi döntjük el szóval ez van.
2011. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez mondjuk ésszerü... A reklámokból több lett...
2011. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Hááááááááát.... elég költséges lehet ennek az oldalnak a fenntartása, hihetetlenül nagy a tartalom.

Gondolom nem a két szép szemünkért, hanem pénzért üzemeltetik. Nekünk jó, mert megkapjuk a kérdéseinkre a válaszokat, nekik meg a több reklámtól jó, mert megkapják a pénzt.

Ez így rendben van szerintem.

2011. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bitangjó ***** válasza:
50%
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Nekem áttekinthetőbb lett ez az új elrendezés. Na meg a 82es LCD TV-n elfér a sok reklám :D Most h jobban megnézem még kevésnek is tűnik :D
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!