Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kellett elrontani a...

Miért kellett elrontani a gyakorit?

Figyelt kérdés

Tudom, volt ilyen kérdés.

Az előző sokkal jobb, áttekinthetőbb volt, és nem volt tele reklámmal. És sokkal szebb volt.

A mostani kb. olyan szinten van, mintha 2003-ban csinálták volna! A kérdező kommentje összemosódik a válasszal, az ember százhatvan felé néz, mire megtalálja amit keres, mintha az egészet a feje tetejére állították volna. És minek ez a pofátlanul nyomuló sok reklám?


Felfordították az egészet! Ezért???


Nem lehetne összefogó levelet írni, hogy csinálják vissza?


2011. okt. 28. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az lenne a legjobb, ha lehetne választani, hogy a régi témát visszaállítani, de akinek tetszik az hagyhatja ezen. Amúgy nekem abszolút nincs reklámom, javaslom használj AdBlock Plus-t, meg talán Opera-t is, akkor abszolút nincsenek reklámok.
2011. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele konkrét problémám. Kicsit furcsa ez és valóban nem elég át tekinthető, de nem tudok mit csinálni, ez van.
2011. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Az előző jobb volt szerintem is.
2011. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
legalább eltűnik az oldalról a sok tizenéves gyökér.
2011. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is hagyhatnának választási lehetőséget, hogy vagy ez a kinézet, vagy a régi.


De ez egy tipikus példa: van egy nagyon jó honlap, minden ok rajta, már 4 éve tökéletesen fut, erre bejelentik, hogy megújul. Mindenki vár valamit: biztos más színe lesz, vagy valami. Erre mi lesz: a honlap a tetején áll, reklámok egymás hátán, még a kérdésben is van most egy 3D tévé hirdetés, összevissza minden. Ami eddig jó volt, előbb utóbb elrontják (mert hát miért is legyen tökéletes a világ).

A reklámokat tényleg ki lehet lőni, de akkor is bosszantó.

2011. okt. 28. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a nagy bumm?Pff nem sokan bírják.Biztos a szerkesztőknek uncsi volt a másik:)
2011. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Hát nekem is jobban tetszett a régi gyakori
2011. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb volt eddig. Jó, hogy ez 'újabbnak' , modernebbnek látszik, de nagyon rendszertelenülm vannak a dolgok, főleg az a rossz, hogy mikor egy kérdésnél olvasod a válaszokat, össze vissza van minden, nem lehet átlátni, és a kérdező kommentje egybefolyik a válaszokkal-.-

Nagyon zavaró:(

2011. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kommentje azért folyik egybe a válaszokkal, mert már nem dőlt betűtípussal jelenik meg. Ez valóban zavaró. Ezt legalább visszaállíthatnák, hogy a kérdező kommentje újra dőlt legyen. Amúgy egész jó az új megjelenése az oldalnak.
2011. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a kontűrözött fejléc is mindha a régi elődje lett volna..


az opcionális témaválasztás jó 5let. nem létezik, h ne olvasná el a szerkesztőség ezt a sok választ az ilyen jellegű kérdésekre, de 1 összefüggő levél is jól jönne

2011. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!