Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most a megújított GYK-nál...

Most a megújított GYK-nál kevesebb "szavazat" kell ahhoz, hogy ki legyen írva h hány %-ban tűnik hasznosnak ez a válasz?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy mostmár kevesebb hasznos/félig hasznos/nem hasznos szavazat is elég, hogy ki legyen jelezve. Szerintetek? Ti is észrevettétek, vagy ez nem így van?
2011. okt. 29. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez igaz, kb. 120%-nyi. (Mármint a szavazók értékelés százaléka legalább ennyi legyen összesen.)
2011. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
engem is érdekelne,viszont 120% nem lehet -.-" mivel 100% a maximum
2011. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen


sőt néha be szokott ragadni az oldal motorja és még az előző napi százalékokat írja ki

2011. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy 100% a maximum? Azt írtam, hogy az értékelők kérdésszázaléka összesen legalább 120%-nyi legyen.

Azaz ha két 60%-os értékel, akkor már meg fog jelenni az értékelés a válasznál. Egy értékelő után még nem fog megjelenni ez az érték.

Amúgy tényleg volt az átállás elején egy gond, hogy ez nem frissült automatikusan, ha megváltozott, de ez már javítva lett.

2011. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!