Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudok kapcsolatba lépni a...

Hol tudok kapcsolatba lépni a moderátorokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem igazságtalanok voltak ma velem egy válaszommal kapcsolatban amit szerintük muszáj volt törölniük mert annyira sértő. A röhej az hogy ennél csak rosszabbakat lehet bárhol olvasni. Mi ez az új diktátori uralom?
2011. okt. 30. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

moderator(kukac)gyakorikerdesek.hu


De szerintem ezt a diktátori uralom szöveget nem kéne erőltetned, ők is emberek, és tévedhetnek.


Ha elmagyarázod nekik, hogy mégis miért nem volt sértő a válaszod (ha tényleg nem volt sértő), akkor biztos megértik.

2011. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
info (kukac) gyakorikerdesek.hu
2011. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz, fogok is írni ez ügyben mert nem szeretem az igazságtalanságot annyiban hagyni. Amikor ezen az oldalon mást se lehet olvasni csak hülyeséget, trágárságot, provokációt akkor nem hiszem hogy engem kellene semmiségekért elővenni.
2011. okt. 31. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!