Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatod, hogy a gyakori...

Támogatod, hogy a gyakori kérdéseknek legyen mobilos verziója?

Figyelt kérdés
Ha támogatod, írj igent. Talán a készítők figyelembe veszik azt amit szeretnénk. Ha nem támogatod, a könnyebb áttekinthetőség miatt kérlek ne válaszolj. Köszönöm!
2011. okt. 30. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan támogatom!
2011. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Támogatom, de jobb volna, ha a készítőknek írnál, mert ott hamarosan válaszolnak is rá, és talán meg is indokolják, miért fognak, vagy miért nem fognak ilyen irányban fejleszteni.
2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De ha csak én akarom, az nem érdekli őket. Ezzel a linkel majd írok.
2011. okt. 30. 21:29
 4/24 anonim ***** válasza:
Én sokszor nézem telefonról szóval igen.
2011. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted mint a facebookon ? Mert az olyan telefonokon amiken van Opera mini ott lehet ... Én is most a telefonomon netezek az opera minin ... Ha a facebookos változat : támogatom : )
2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Nem vagyok akkor függő, hogy még a telefonról is ezt nézzem, azt max. facebookozásra, hírek olvasására használom, ha napokig nem vagyok gépközelben. Olyan fontos kérdésem meg nem szokott lenni, ami ne várhatna pár napot, órát, ha mégis, akkor meg azt meg lehet oldani az oldal nélkül is. De ha valakinek ez kell, szüksége van rá, hát jó, legyen.
2011. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
igen, én ezt kérem karácsonyra:)
2011. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, támogatom én is.
2011. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Igen, támogatom.
2011. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
IGEN
2011. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!