Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem műkődne a keresőm? A...

Nem műkődne a keresőm? A babák kategoriában rákerestem a sajt szóra és emmit nem ad ki. Miért nem? Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

A régebbi verziónál egyszerűbb volt a keresés, néha az egyszerű jobb!

Most rákeresek, a túró szóra is, stb. és nem ad ki egy találot sem.


tudnátok segíteni, nektek mit ad ki?


2011. nov. 4. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A sajt szóra rákerestem. Kilenc oldalnyi találatot adott ki. Bár a találatok felett több "sajtos" kulcsszót is felsorolt ( sajt, sajtfondü, sajtszósz ), tehát lehet, hogy a kilenc oldalban a három szó találatai szerepelnek, de mindegy, az eredmény ugyan az: a te keresőd nem működik.


Egyébként másik kérdésnél olvastam már, hogy a kérdező panaszkodott, hogy nem tud értékelni és üzenetet olvasni, és kiderült, hogy mozillát használ, és azon nem működnek ezek a funkciók. Esetleg te is azt használsz, és nálad is az lehet a gond? Ha igen, akkor gyakorizz explorerrel.

2011. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A túró szóra pedig 14 oldalnyi találatot adott ki.
2011. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, estére már nekem is működött, de addig semmit nem adott ki, amikor kerestem, aztán rá kerestem más egyébre, akkor sem, tehát valószínűleg a moderátorok már megjavították nekem.

:)

2011. nov. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!