Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért felesleges kérdés az,...

Miért felesleges kérdés az, amit más oldalakon (pl. Google) is meg lehetne kérdezni?!

Figyelt kérdés
Elképzelhetetlen, hogy valaki nem (csak) a szakmai, tudományos magyarázatokra kíváncsi, hanem a tapasztalatokra, véleményekre?
2009. máj. 7. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fórumokon már tárgyalták, azt is meg lehet találni google-n keresztül és az ugyanúgy tapasztalat, mint ha itt írnák le. Vannak agyoncsépelt témák (főleg a fogyókúra témakörben), ezek számtalan fórumon is ki vannak tárgyalva, és akiket bosszantja, nem értik, hogy miért kell mindenhol ugyanazt ezerszer megkérdezni, eddig le nem írt válasz úgyse fog érkezni.
2009. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felesleges lenne, nem menne pl ez az oldal, hiszen mindenre találsz választ a google-n. Pont azért jó kérdezni itt, amit mondasz...sok időt spórolhat az ember, ha mások tapasztalatát olvassa. Van, hogy elmentett linkkel válaszolok pl., amit nehezen találtam meg. A kérdező legalább már ezzel az idő spórolással beljebb lesz...
2009. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam kiakadni, amikor a kérdés olyan, hogy egy kereséssel meg lehetne találni, pl "mi a latin neve a kengurúnak" vagy "mennyibe kerül a bkv jegy"

Itt nem arról van szó, hogy véleményeket szeretne valaki, hanem egy konkrét infóról, amit egy kereséssel megtalálhat.

Az ilyen kérdezőket nem értem.

2009. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Egyetértek. Engem is bosszant, ha olyat kérdeznek, ami nem tapasztalat kérése vagy vélemény nyilvánítás kérése, hanem olyan konkrét dolog, amit simán meg lehet találni guglival.


Meg az olyan kérdéseket sem szeretem, amit már sokadjára tesznek itt fel, mert nem használják ennek az oldalnak a keresőjét.

2009. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
en pl noi szemely letemre nem nagyon ertek a szamitogepekhez es sokszor kell segitseg s igy ki irom a kerdes minthogy valami nagyobb hulyeseget csinaljak a geppel
2009. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
11:05 - Ezekre a kérdésekre pl. informatikai fórumokon is kapsz választ, én ott szoktam először nézni, ha valamivel elakadok, bár az ritka (nőként).
2009. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én akkor szoktam kiakadni, amikor a kérdés olyan, hogy egy kereséssel meg lehetne találni, pl "mi a latin neve a kengurúnak" vagy "mennyibe kerül a bkv jegy"

Itt nem arról van szó, hogy véleményeket szeretne valaki, hanem egy konkrét infóról, amit egy kereséssel megtalálhat.

Az ilyen kérdezőket nem értem."


ezért. igaza van.

hol van ezekből az emberekből a találékonyság? sehol, ez eléggé elkeserítő =(

2009. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!