Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az én válaszaimat miért nem...

Az én válaszaimat miért nem értékelheti senki?

Figyelt kérdés
Minden válasz után ott a kérdés (ami nyílván a kérdezőnek szól elsősorban) "Hasznos volt számodra ez a válasz?" Az én válaszaim után ez van: Ezt a választ te írtad.Felesleges közlés .Én is tudom.
2011. nov. 6. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kérdezhetek valamit?

ezek a kulcsszavak hogy jönnek ide? mi közük van a kérdéshez? Keress kérdéseket hasonló témákban: kulcs, zár, lakat, méreg, epe, bogár, mellőzés, pártos, részrehajló, materializmus

2011. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én azt se tudom mért kérnek kúlcsszavakat hisz anélkül is nagyon jól megtalálható minden. de ha kell még ez is... gondoltam itt van.
2011. nov. 10. 21:25
 13/14 anonim ***** válasza:
De te írtad ezeket a kulcsszavakat?
2011. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hiaba, vannak, akiknek ez a modern vilag tul bonyi... Internet, e-mail, tapi telefon...


Egy kerdes jutott errol az eszembe:

"Reggel arra ebredtem, hogy engem csakis az erdekel: a TV keszulekemben a parasztok hogy fernek el?"


Na, ez is egy ilyen kerdes.

2011. nov. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!