Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az amit nem szeretsz ebben...

Mi az amit nem szeretsz ebben az oldalban, vagy akiket nem szeretsz ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy nem csak a kérdést feltevő pontoz...
2009. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azzal sem lenne szerintem sokkal jobb, mert sokan ugy tesznek fel kerdest, hogy ök mar eldöntöttek a valaszt, ha meg nem tetszik a valaszod, akkor ugyanugy lepontoz... bar persze jobb lenne, mint a mostani rendszer...
2009. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem olvasnak figyelmesen, és beszólnak a válaszaim miatt, pedig pont ugyanazt írtam, mint ők.

Vagy ha én megvilágítok egy másik szempontot, és rögtön rám ugranak, akkor is, ha a kérdezőnek hasznos volt.

Meg azt is, ha a kérdező az én tanácsomat fogadja meg, ami teljesen elüt a többiekétől, és ezért bosszúból lepontoznak, vagy beszólnak nekem.

Figyelmetlenek és tahók az emberek. Erre nincs megoldás, ez nem az oldal hibája. Ezeket az embereket nem szeretem itt.

Az oldalban pedig azt nem szeretem, hogy hiába írják ki, hogy "minden előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük", soha nem törölnek olyan kérdést, amit már tucatnyian föltettek. (Pl terhesség, szüzesség, fogamzásgátló témakörben.)

Húúúúh, most alapból is tök ideges vagyok.

2009. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az utolsóval, engem is ezek a dolgok bosszantanak. valamint az, hogy 50000-jére is felteszik egyesek ugyanazon kérdést, illetve olyanokat kérdeznek, amit pofonegyszerűen is fel lehetne kutatni google segítségével.

ami az oldal szerkesztését illeti, nagyon nem tartom jónak, hogy ha van egy olyan kérdés, amire nagyon sok válasz érkezik, nem lehet alul átugrani oldalakat. ezt mindenképpen korrigálni kéne.

2009. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan válaszoktól tudok kikészülni, hogy "keress rá google-n". Ha valaki kiír egy kérdést, arra nagy valószínűséggel normális választ vár.
2009. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem a "nagyokosokat" akik minden mindenkinél jobban tudnak,meg az unatkozókat akik ide járnak másokat bosszantani,leugatni,lepontozni,és még az 100000x feltett ugyanazon kérdéseket
2009. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Én azt utálom nagyon, amikor azon rinyálnak, hogy mér pontoztak le. Ki nem sz@rja le? Elméletileg azért válaszol valaki h segítséget nyújtson, akkor meg nem mindegy??
2009. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Én is főleg a sok rinyálót, hogy jaaaaaj lepontoztak! Húha...
2009. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, amikor a válaszolónak fogalma sincs a helyes válaszról, abszolút nem stimmel a válasza, mégis ír, és félrevezeti a kérdezőt.
2009. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
jólenne ha a kérdő mindig értékelné, és ezt kötelezőveé tennék, mert így nemjó h válaszolunk, őneki jóljön, és nem ad érte semmit (ebben az értékelésre gondolok)
2009. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!