Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki augusztus végén írt...

Ha valaki augusztus végén írt egy kérdést és a privire nem válaszol hogy tudnám utolérni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne ha egy kérdezőt utol tudnék érni aki még 3 hónappal írt ki egy kérdést.Én csak most találtam rá,de hiába írtam neki nov. 8.-án privát üzenetet és hiába válaszoltam magára a kérdésre nem reagált még.Biztos vagyok benne,hogy nem azért nem reagált mert nem érdekelné.Nyilván már nem használja az accountját.Modik gondolom nem adják ki a címét...Ezek után mit tudok tenni?
2011. nov. 16. 17:42
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Írj ki egy kérdést, linkeld be az illető kérdését és keresd a kérdezőt. Ha szerencséd van, akkor rábukkan és jelentkezik.
2011. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááát,elég esélytelennek tartom :/
2011. nov. 16. 21:14
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Próba cseresznye. Ha meg sem próbálod, semmi esélyed. Így lesz egy kicsi... és ki tudja, még az is lehet, hogy bejön :-)
2011. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egyszerűen nem akar válaszolni a kérdésedre, vagy az e-mail címe már nem elérhető, amin ide regisztrált. Sajnos.
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!