Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktál beszólni, vagy szoktak...

Szoktál beszólni, vagy szoktak neked beszólni egy-egy kérdésnél? Miért? És hogy reagálod le?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen tyúk iq szintű a kérdés akkor nyilván szoktam, de amiket nekem szólnak be azokat egyszerűen "feljelentem".
2011. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca.. ***** válasza:
77%
szoktam szoktak. mert bunkó vagyok többnyire, és nem tudom befogni a pofám. visszaszólok, nem moderátorozok.
2011. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kb ezért vagyok itt

Nekem is beszólnak

Mert jólesik és kiváló alakalom tanulmányzni ezt az oldalt pszichológiai szempontból (trollkodás hatása stb.)

"És hogy reagálod le?"


Általában így: rühes Fidesz!

ki kell irtani

korcs

proli

gazdasági analfabéta vagy

kb. így

2011. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Synesztro ***** válasza:
Értelmes kérdésre értelmes Tőlem elvárható választ próbálok adni, hisz ennek az oldalnak az lenne a célja!Kis beszólogatások még elmennek, de aki ezért van itt, az sztem unatkozik, vagy ronda vagy kicsi a Bré, hogy nincs bnője akivel viccelődjön, vagy csak elég idióta ahhoz hogy belássa semmi keresni valója ezen az oldalon!Általában nem szoktak beszólni, ha mégis figyelmen kívül hagyom, vagy jelentem én is, barmokkal nem érek rá lealacsonyodva társalogni, van attól nekem jobb dolgom is vagy én is jelentem és pá az oldalról!
2011. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"vagy én is jelentem és pá az oldalról!"


az nem gond, akármikor újra lehet regisztrálni.

IP váltás, sütik, előzmények stb. törlése és már lehet is újra regisztrálni


nekem elhiheted :)

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yingtáó válasza:

Elvétve, ha sok az info (pl életkor) és buta a kérdés.Ezenkívül értelmesen válaszolok mindenre, mert ez az oldal azért van és ha azt kérdik 2x2 lehet ép egy ( 8 éves kérdi).

Szoktak beszólni pl Google reagálás nyilván vagy azért kérdem,merta goggle nem ad ki rá megfelelő választ vagy S.O.S kell a válasz. DE ha durva, sértő jellegű volna nyilván moderáltatnám. Amugy meg jókat röhögök rajta

2011. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Ha a kérdés sarkítva így hangzik: "szerinted?" -tehát nem tudni, hogy mi a kérdés maga, csak a megjegyzésből alatta, akkor igen, hogy tanuljon meg kérdezni az illető.

Ha rosszindulatú, provokatív... akkor jelentem.

Ha véletlenül rossz helyen teszi fel a kérdést figyelmeztetem.

Azonban egyik megjegyzésem sem sértő igazán. legalábbis nem szándékosan.

2011. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!