Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jeleníti meg az...

Miért nem jeleníti meg az oldal az üzeneteim egy részét?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy az újítás óta rakoncátlankodik az üzenetírás rendszere. Korábban nem lehetett a korábbi levelekre lapozni, amit azóta megoldottak.

Az utóbbi 1-2 hétben arra lettem figyelmes, hogy az üzeneteknél a szokásosan pirosan jelző szám mutatja, ha kapok új üzit - amely mostanság olykor kimarad. Pár ember - levél - esetében ezt nem jelzi, s csak akkor tudom, hogy kaptam-e mailt, ha belépek a beérkezők közé? Miért van ez és hogyan orvosolható?


Másrészt ti nem hiányoljátok azt, hogy a leveleket ne csak dátum, hanem pl név, vagy tárgy szerint is lehessen csoportosítani?


2011. nov. 22. 12:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Sztok!


Most meg jelzi, hogy van üzenetem, de egy újat se látok... Mi van ezzel az üzenet kézbesítési rendszerrel????


Üdv

2011. nov. 22. 17:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Most már lehet. Gondolom azért nem lehetett mert sok lett volna a fölösleges adat.
2014. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!