Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » MIÉRT tűnik el a kérdés, ha...

MIÉRT tűnik el a kérdés, ha csak egy válasznál jelzem, hogy bajos?! NEM ÉRTEM ÉN EZT.

Figyelt kérdés
Jeleztem egy kérdésnél lévő válaszra,hogy problémás, erre a z egész kérdés eltűnt! Ez most miért? Nem értem...
2011. nov. 29. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert a moderátor szerint nem csak a válasz volt bajos:D
2011. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés tipikus segélykiáltás lett volna,amire valaki túl bunkón válaszolt. Nem lehet,hogy segíthettünk volna a kérdezőn?!
2011. nov. 29. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy más szerint is probléma volt a kérdéssel és bejelentette a modenátoroknak!
2011. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi?! Az hogy segítséget kért? Az ok,hogy ahogy kérte,az nem okés, de ami a kérdés mögött volt, az szerintem (ha komoly volt), tipikus "cry for help"! Tévednék?
2011. nov. 29. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy a moderátorok nem azt nézik, ami a kérdés mögött lapul, hanem magát a kérdést. Te magad mondtad, hogy a kérdés "nem volt oké". Nem tudom, hogy értetted ezt, de ha az a bizonyos kérdező tényleg sikítozott a segítségért, kiírhatta volna ezt normálisan is.
2011. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!