Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki frissen regisztrált, az...

Aki frissen regisztrált, az miért nem jelenthet be válaszokat?

Figyelt kérdés

Nem jelenik meg ez a funkció, mivel most regisztráltam.


Ezt milyen logika alapján szabták meg így?

Egy friss reget is sértegethetnek nem?


2011. dec. 11. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:
elég idegesítő, mert így nem tudom megakadályozni a folyamatos személyeskedést stb.
2011. dec. 11. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, friss husi vagy még,először ess át a beavatáson utána tüntethetsz ellene
2011. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 pontot nem olyan nehéz elérni, ha ez már megtörtént, te is jelenthetsz moderátornak válaszokat, kérdéseket.


Nyilván ez is, mint minden szabály, a honlapot nem normálisan használó userek miatt létezik.

2011. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 11:41


gondolom, te lehetsz az egyik moderátor, mivel sehol nem láttam leírva ezt a 15 pontos szabályt


Továbbá már bőven megvan az a 15 pont abban a kategóriában és továbbra sincs ilyen lehetőség.

2011. dec. 13. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Használati útmutatóban, "Sértő, vagy szabályellenes tartalmat találtam. Hol jelezhetem?" rész:

http://www.gyakorikerdesek.hu/help

2011. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz
2011. dec. 14. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha lehetne, akkor mindenki regisztrálna új neveket orrba-szájba, ha valakit le akarna húzni, meg tömegesen jelenteni.
2012. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Lehetséges, hogy a technikán, házirenden kívül esetleg benned is lehet hiba? Ritkán én is kapok, de nem jellemző.

2012. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!