Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen alapon hurrogja le...

Milyen alapon hurrogja le olyan a választ, aki nem tud egy épkézláb kérdést megfogalmazni, leírni?

Figyelt kérdés

" # Kérdésed konkrét legyen. Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél! "

Pont erre gondoltam, a kérdéskiírásnál mindenki olvashatja, mégsem tudják betartani, és még nekik áll feljebb...


2009. máj. 16. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

C'est la Vie.

Ilyen van, volt és lesz, szívből kívánom, hogy ne legyen ennél nagyobb problémád soha.:)

2009. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Önmagában nem egy eget rengető probléma, főleg kívülállóknak. Viszont amikor a legnagyobb jó szándékkal segíteni akarsz, és kapod az oltást, mikor a kérdésre válaszoltál, az már nem korrekt. Nem vagyok gondolatolvasó
2009. máj. 16. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

En is jartam hasonloan, de nem irtam tobbe oda, nem folytattam. :))

Az ilyenekkel nem kell torodni!

2009. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!