Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet kiemleni a...

Miért nem lehet kiemleni a kérdést ha nem válaszoltak rá?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a normális kérdésekre egyáltalán vagy nem válaszolnak,amikor valaki a problémájára kara megoldást találni,mig a tinik által feletett tucat,és otstoba kérdések hemzsegnek a válaszoktól?

Az oldal nem erről kéne szóljon.Van én gondolom rosszul?


2011. dec. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát minden kérdés fontos annak aki feltette azt!

Lehet hogy az ő számára a te kérdésed tünik ostobának!


Hogy melyikre válaszolnak és melyikre nem, az sokmindentől függ.

Vannak divatkérdések amik megválaszolhatóak bárki részéről. Nem kell hozzá ismeret és sok esetben még élettapasztalat sem. Így boldog-boldogtalan nekiugrik és kötelezőnek érzi, hogy válaszoljon rá.


Vannak olyan kérdések, amiről még a válaszolások előtt lehet tudni, hogy ide jönnek majd az u.n. trollok, és teleszemetelik az oldalt.


És vannak azok a kérdések, amik megválaszolásához ismeret szükséges. Nos ide vagy a már emlitett trollok jönnek trollkodni, de nem biztos, hogy megtalálják a kérdést, így üresen marad. Vagy jönnek olyanok akik valóban tudnak segiteni, de sok esetben ezek a válaszolók nincsennek sokan, így nem biztos, hogy érkezik válasz!


A kérdés kiemelése pedig függetlenül attól, hogy válaszoltak rá vagy sem, az utolsó hozzászólástól számított (nem tudom pontosan, de talán) 36 óra elteltével kiemelhető a kérdés alatt piros szinnel megjelent "kérdés kiemelése" linkkel.

2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem két napja a kutya se válaszolt,még a trolloknak is örülnék...Amúgy informatikai kérdés.De köszönöm a válaszod,és további szép estét neked.
2011. dec. 12. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van.
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egye-fene, dobd a linkjét a kérdésednek! ;)
2011. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 12. 19:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kéne a válasz mert a probléma jó ideje fennáll és most már egyre többször előfordul.Aki konyít hozzá és válaszol azt felpontozom,azt is aki nem konyít csak válaszol.Előre is köszi.
2011. dec. 12. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam!
2011. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a kérdés kiemléséről szóló szabályokat (mikor lehet), megtalálhatod a GYK használati útmutatójában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/help

Mit tehetek, ha nem érkezik válasz a kérdésemre? rész

2011. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!