Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tiltják ki a fenébe...

Miért nem tiltják ki a fenébe azt/azokat az illető (őke) t, akik kedvtelésből rengeteg kérdésnél azzal szórakoznak, hogy mindenkit sorban lepontoznak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pontgyőjtő, nem ezért járok erre az oldalra, de a sokadik alkalom után már elég irritáló ez a dolog. Nem kéne hagyni, hogy elkomolytalanodjon ez az amúgy igen hasznos oldal!
2009. máj. 20. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

én azt sem igazán tudom, mire van ez a pontozás

én azt nem szeretem, amikor egy olyan kérdést tesznek fel, ami tulajdonképpen a véleményedet kérdezi és aki nem ért veled egyet az lepontoz

na ezt utálom

2009. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
igen ezzel én is egyet értek,mert így a válaszok hasznossága is csökken az aktuális témához nem értő emberek szemében..szal lehet emiatt egy hasznos választ nem vesznek komolyan
2009. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én úgy értelmezem ezt a pontozásos rendszert, hogy igazából valamiféle versenyszellemmel motiválják a fekhasználókat, hogy gyakran használják az oldalt, ezáltal az oldalon elhelyezett reklámok "eladhatóbbá" válnak. Ezzel nincs is gond. Viszont aki nem "rendeltetészserűen" használja ki a lehetőséget arra, hogy tanácsot, segítséget kérjen, azt pakolják ki innen, ha van rá lehetőség. Egyébként a nem hasznos válaszokat is elolvasom mindig, mert nem érdekel hány százalékon áll...
2009. máj. 20. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
jóvan csak aki először jön ide,az honnan tudná hogy mi folyik itt érted én így értettem :)
2009. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg azért nem tiltják ki őket, mert azt válaszolnák: nekik ez a véleményük, és véleményszabadság van...


Kérdés: mi alapján dönthető el, hogy ki pontoz le pusztán szórakozásból, és ki az, aki valóban véleményt nyilvánít? (Tehát nem csak le-, hanem fel is pontoz ott, ahol neki tetsző választ olvas.)

2009. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl.: Egy olyan kérdésnél, ahol a kedves kérdező afelől érdeklődik, hogy ki milyen sampont használ a kutyájának fürdetésekor..., egyik válasz sem lenne hasznos számára? És ez csak egy példa a sok közül. Tisztán észrevehető, hogy nem a véleményét nyilvánítja ki. Na mindegy is.
2009. máj. 20. 13:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel én is utálom, ha véleményt kérdeznek vagy tanácsot kérnek és valaki leírja a személyes tapasztalatát és valakinek nem tetszik rögtön piros kezecske.. Nem kéne ez a pontozás tök felesleges, ráadásul, ha valakinek ez számít, hogy hány %-a van és vitába elegyedik egy kérdésnél na ott aztán úgy lepontozzák, hogy sose hozza be a lemaradást :D Vagy egyszerűen olyan kéne, hogy csak zöld kéz és vagy jó vagy semmi és akkor nem lehetne lepontozni és akkor az számlálódna, hogy ki hány pontot kapott a jó válaszért és egy válasz 1 pont, ennyi. :)
2009. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy rinyálós kérdés :D Minden napra jut egy :D Remélem nem gond a copypaste:

Nem tök mindegy? Azért adsz választ, hogy nőjön a pontod vagy a százalékod, vagy azért, hogy segíts? Én olyan szinten lesz@rom, hogy lepontoznak-e, vagy sem, hogy csak na. Hogy miért? A kérdezőnek ígyis leírtam a véleményemet, el fogja olvasni, az meg már nem azon múlik, hogy megfogadja-e a tanácsom, hogy le van-e pontozva. Ellenben minden héten feltesz valaki egy rinyálós kérdést, hogy jajj, miért pontoznak le. Én mindegyik ilyenhez csak annyit írtam, hogy "Sz@rd le!", hiába pontoztak le érte mindenhol. (pedig igazam van) Szóval: sz@rd le!

2009. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
oké! köszönjük! lesz@rjuk! :D
2009. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:))))
2009. máj. 20. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!