Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jelentkeztet be...

Miért nem jelentkeztet be autómatikusan időnként az oldal?

Figyelt kérdés
Be van pipálva az autómatikus bejelentkezés, de néha mégis kéri a jelszavamat és e-mail címem. Miért lehet ez, és másnál is előfordul? Explorert használok, de csak mióta megújult a honlap, azóta fordul elő ez.
2011. dec. 27. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy törlődnek valamiért a cookie-k a böngésződben. Az automatikus bejelentkeztetés adatai cookie-kban vannak tárolva.
2011. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de ezt észre vettem volna. részben akkor minden honlapon ez lenne, másrészt mikor az e-mail cím mezőbe kattintok, kiadja az emilcímem. Ja, és a jelszavam is beírja ekkor már autómatikusan.
2011. dec. 28. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert az Exploer jelszó megjegyzését használod, és nem az oldal automatikus bejelentkezési funkcióját.
2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A napkitörések és a fekete-lyuk miatt.
2011. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok akadékoskodónak tűnni :), de minden ilyen alkalommal bepipálom az autómatikus bejelentkeztetési mezőt.


A napkitörésre még nem gondoltam. Viszont azt sem tartom valószerűnek, mert ilyen sűrűn nem szokott lenni úgy tudom:D

2011. dec. 30. 17:29
 6/7 A kérdező kommentje:

Viszont a feketelyuk-elméletben lehet valami.

Meglehet, hogy az szippantja magába időnként a pipát a kis mezőből.

2011. dec. 30. 17:33
 7/7 anonim válasza:
használj Mozilla Firefox-ot, az a tuti.
2012. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!