Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha mar valaszoltak egy kerdesr...

Ha mar valaszoltak egy kerdesre, minek irjatok le ugyanazt megegyszer?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az olyan tipusu kerdesekre, hogy "Mennyi 5+5?", erre ugyebar mai tudasunk szerint csak 1 valasz van, 10. Akkor miert irja be 20 ember egymas utan, hogy "10", "igen, 10", "jol irjak, 10!" stb.?


Persze az mas, mikor velemenyt kerdeznek, vagy tanacsot kernek, esetleg pont egyszerre kuldik el a valaszt. De pont most lattam egy kerdest, amire reggel valaszoltak egy bizonyos peldan keresztul, majd most este mas is leirta ugyanazt, ugyanugy.


Miert?


2009. máj. 20. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

ezen hangosan röhögtem.. XD 'jól írják, 10!' XDDDD

egyébként nem tudom, de amiket én kérdeztem eddig, arra jó, ha 1-2 ember válaszolt. :(. (és nem ilyen jellegű kérdés volt : DDD)

2009. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Most mondd meg őszintén, téged ez mért zavar? Vagy rossz napod van?
2009. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs rossz napom (bar ma kaptam egy a vartnal magasabb telefonszamlat, lehet, hogy van osszefugges? :-) ), de nekem ez konkretan szurja a szemem. Hatasvadasz felesleges billentyuzetkoptatas.
2009. máj. 20. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Előfordulhat az is,hogy a két válaszoló egyidőben írja a válaszát,és véletlenül pont egyformára sikerül,megesik!:D
2009. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre ki is tertem a kerdesben, hogy ez teljesen mas eset, es nem is ez ellen emeltem en szot. :-)
2009. máj. 20. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

az első (17:38-as) vagyok.

szerintem egyébként a pont miatt csinálják.

2009. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
amugy szerintem a pont miatt csinálják, ja meg igaza van a többieknek, lehet hogy egyszerre irják ugyanazt kitudja..
2009. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írták a többiek, biztos a pont miatt csinálják, vagy az is lehet, hogy egyszerre írták a választ :)
2009. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

és miért teszik fel ezt a kérdést 500x?

senkinek semmi baja nem lesz,ha többen is megerösitik a válaszokat.:D

2009. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok esetben azért, mert ha én megkérdezem mennyi 5+5, és teszem azt tényleg nem tudom, Te meg azt mondod 9, akkor meg vagyok lőve. Ezért nem árt, ha több válasz van. És ha valamit 3-an tudnak rosszul, azzal se vagyok kisegítve, így ha minél többen megerősítik, annál biztosabb vagyok a válaszban.


Ettől függetlenül, a kirívó esetek, amikor tényleg 20adszor írják le, ráadásul féléve el is avult a kérdés, az engem is idegesít. De azért nem ennyire.:)

2009. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!