Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha válaszolok egy kérdésre és...

Ha válaszolok egy kérdésre és a válaszom alatt nincs ott, hogy hány százalékban hasznos, a többi válasz alatt viszont ott van, akkor az enyém 0%-ban hasznos?

Figyelt kérdés
Elsőként válaszoltam egy kérdésre, a következő válasz lényegében ugyanaz volt, az utóbbi alatt viszont ott volt, hogy 100%-ban hasznos, az enyém alatt semmi. Hogy van ez?
2009. máj. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

akkor rád nem szavaztak még

az a semmi

2009. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

velem is van ilyen gyakran, ez azt jelenti, hogy téged még nem pontoztak. tehát sehány százalék.

az a vicces amikor jön 25 válasz egy véleményezős kérdésre, és CSAK az én válaszomon nincs pontozás.

nem a pontozás zavar, mert az nem érdekel... hanem maga a tény, hogy - hiába anonim - valamiért már MEGINT csak engem nem pontoztak.

ez valami megérzés, hogy melyik vagyok én, melyiket nem pontozzuk? :D

paranoiás vagyok, lehet, de akkor is.

2009. máj. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor mostantól csak az érdekel, hogy a saját véleményem szerint hasznos választ adtam-e, vagy sem - szerintem segítettem-e vagy sem. Mert nekem a segítés a lényeg. A százalék pedig hülyeség, részben a vélemény különbségek miatt, ami lehet, és részben a komolytalanok miatt.
2009. máj. 22. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, és remélem, egyre többen így látják majd ezt és eltűnik ez a pontozási rendszer.

Örülj neki, hogy a tiédet nem pontozzák, bárcsak az enyémet ne pontoznák!

Nem jó szembesülni azzal, hogy időt, utánanézést nem sajnálva segítessz valakiknek, erre egy-két vagy több kötözködő okoskodónak és ki tudja minek minősít, és ne is a lepontozás ténye zavar, hanem ahogy a kérdező válaszaiból is látod, hogy mások (lepontozás általi) befolyására átgondolásra sem méltatja a válaszodat (magyarán hülyének néznek), és az az érzés, hogy a szívedet-lelkedet kitetted, és nem sikerült segítened... Ha nem lenne pontozás, minden válasz ugyanolyan értékben megfontolandó lenne, egyenlőség lenne...

2010. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!