Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs még gyakorikérdése...

Miért nincs még gyakorikérdések android alkalmazás?

Figyelt kérdés
én használnám biztos :) oké, hogy lehet telefonnal a netre fellepve is használni(most is így írok) de azért csak jobb lenne, és nem olyan nagy cucc androidhoz egy ilyet megcsinálni. szóval hogy hogy még nincs?
2012. jan. 11. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a legtöbb ember (köztük én is) csak itt okoskodik, de programozni nem tud. Ha van aki megírná, abból pénze nem származna.
2012. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jó lenne.

Valószínűnek tartom hogy pénzhiány az oka.Hisz ahogy minden más az is pénzbe kerül hogy megcsinálják az alkalmazást.

2012. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én adnék ezért 100forintot. ha begyűjtünk még néhány androidos embert, akiknek tetszik az ötlet -és beadnának ezért pár forintot- akkor már csak egy jó programozó kell aki elvállalja, aztán lehet egész nap gyk-zni :D

de tényleg meg lehetne ezt csinálni, biztos meglennénk elegen ehhez, teljesen alap dolog lenne, hogy legyen ilyen, ha már van szinte minden népszerű oldalnak alkalmazása, facebook, origo, index, még a citromailnek is csináltak, sőt láttam már olyat is hogy előadóknak is van.

vállalnám hogy keresek embert aki megcsinálja ha gyűlne elég pénz, csak sok ember kéne akár 100forintokkal, + a gyakorikérdésesekkel megbeszélni, de simán lehetne. legalábbis én reménykedek benne.

ki tart velem? ;)

2012. jan. 17. 03:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme nem lenne mivel opera mini tökéletesen behozza max egy mobiloldalt lehetne csinálni mint amilyen pl a facebooknak is van egy ilyen leegyszerüsítetet. Az gondolom olcsóbban kijönne mint egy programozot megfizetni. És a végeredmény majdnem ugyanaz lenne.
2012. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pityipalkó2 válasza:

Szerintem, volna haszna.

Mar en is kerestem, meg a google playen kivul is hatha csak ott nincs fent.

Nem tom nem jartam utana de akikkel beszeltem mindenki ismeri ezt az oldalt, tehat tuti szep nagy kozonsege van.

Ez marketing ero!

Kis tovabbfejlesztessel raforditassal OTLETEKKEL, tobb potencialt lehetne vinni a dologba.

Marpedig mindez penzt jelent.

Penzert pedig ra lehet bizni inkompetens emberekre a projekt reszekre szedett egysegeit.

Szerintem volna ra igeny!

Es meg sok mas fejlesztest elbirna ez az oldal, ami minden bizonnyal meg is terulne.

Tehat nem ertem miert nem tortent meg semmi valtozas ezen a teren...

2016. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vettem a fáradságot és készítettem egy Gyakori Kérdések alkalmazást, persze Androidra, az IOS-hoz nem értek, szóval, arra a platformra, egyenlőre még nincsen.. Akinek kell, annak privátban elküldöm. :) Vagy kilinkelem ide!
2016. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Letoltotte ezt valaki? Nem merem telepiteni, mert bizonytalan forrast jelez a telom.
2016. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vírusos, mielőtt mindenki azt hinné..... Minden Androidos készülék megjelenít egy biztonsági figyelmeztetés, miután érzékeli, hogy nem az Áruházból töltetek le az adott alkalmazás, de ez még nem jelenti azt, hogy az adott alkalmazásban vírus van. AZ ALKALMAZÁS NEM VÍRUSOS, de, ha nem hiszitek el, akkor töltsetek le egy vírusirtót és töltsétek le úgy.
2016. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 encipoly válasza:
Szerintem ebben a témában fölösleges az alkalmazás, mert a honlap is tökéletesen tud mindent, amit kell. Arról nem is beszélve, hogy a forgalom nagy részét a google kereső hozza, és nem az, hogy valaki direkt ide akar jönni és irkálni. Ami érdekes lehet a témában, az androidon a geogyik alkalmazás, ami térkép alapon kezeli a gyakori kérdések témakörét.
2018. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!