Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha az "Elküldött üzeneteid"...

Ha az "Elküldött üzeneteid" menüből mindent kitörlök, akkor a címzetteknél is eltűnik a levelem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,nem tűnik el! Mitől tűnne el a másik gépen? Sőt mi több, a levelezési szolgáltatónál is marad belőle!


Próbáld ki pl. gmail-on: törölj le egy levelet az outlook-ból, aztán nézd meg ott lesz az "összes levél" fül alatt a többivel együtt!

:)

2012. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áhw b*szki! :S Dühből írtam egy csúnya levelet, aztán lenyugodtam és rádöbbentem hogy oltári hülyeség volt... :S :S

A választ viszont nagyon szépen köszönöm!

2012. jan. 22. 22:33
 3/3 anonim válasza:
Ezt mond el annak is, akinek küldted, írod, oda, hogy bocsánat, és már nem gondolod komolyan. Nyeld le, amit visszaszól és békésen köszönj el tőle. (ha még nem tiltott le)
2013. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!