Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorikérdéseken mindig...

Itt gyakorikérdéseken mindig hülye válaszokat kapok?

Figyelt kérdés
100kérdést feltettem normális hangnemben, és abból 7-8ra érkezett normális, nem viccelődő,nem lealacsonyító értelmes és hasznos válasz. Tényleg ennyire nem akarna senki se ,hasznos dologgal segíteni a másikat?A magyar ember tényleg a magyar ember ellen van? És ez természetes?-Szerintem nem.

2012. jan. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a normális hangnem számít,hanem a kérdésnek is normálisnak kell lenni. Akkor biztosan sok normális választ is kapsz.
2012. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha ilyen hülye kérdéseket tettél fel akkor nem csodálom :DD
2012. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aha :/ általában :D
2012. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig normálisan válaszolok. Azért tartom hülyeségnek azt, hogy a hülye kérdésre hülyeséget válaszolnak, mert nem tudhatjuk, hogy ki tette fel a kérdést, lehet hogy nekünk evidens, ami neki még nem az stb. Ennek az oldalnak pont az lenne a lényege szerintem, hogy mindenki kérdezhessen. És persze nem kötelező válaszolni az egyértelműen kamu kérdésre, inkább semmit, mint hogy egy bunkó megjegyzéssel beletaposs mások lelkébe. 19L
2012. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!