Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak egy kérdést lehet...

Miért csak egy kérdést lehet feltenni két óra alatt?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, azért, hogy ne egy ember kérdéseivel legyen tele az oldal, de miért lett módosítva, régebben nem így volt ez szabályozva. Nekem pl. általában egyik kérdésemből gyakran születik egy másik. De két óra múlva sokszor elfelejtem, és ha megint felteszek egy kérdést, akkor arról ismét eszembe jut, de megint csak nem kérdezhetem meg :(
2008. ápr. 4. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, pl. ezt a kérdést is már egy hete fel akartam tenni.
2008. ápr. 4. 23:51
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a legtöbben ugyanannak a kérdést háromféleképpen vagy három különböző kategóriába is kiírták a múltban egymás után, nem várva arra, hogy egyáltalán valaki válaszoljon rá. Ezt szerettük volna ezzel visszaszorítani.
2008. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez szerintem nem jó. Vissza kéne állítani, de persze a modik tudják...
2008. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, egy fél órája gondolkozok a kérdésemen, pedig akkor olyan fontosnak tünt. Most nem jut eszembe. Legközelebb felírom. :)
2008. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már csak 1 óra :) Hát igen ez a rossz, hogy ha valaki csak hétvégén tud feljönni az internetre, és akkor lehet hogy egész héten összejött benne vagy 5 kérdés, akor itt ülhetsz egész nap hogy fel tudd tenni. Elég zavaró.
2008. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan így vagyok ezzel én is ::(
2010. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!