Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is jobb volt a...

Szerintetek is jobb volt a régi GYIK?

Figyelt kérdés

Annyira eltrollult néhány része ennek az oldalnak hogy egyre kevésbé szeretek itt keresgélni.Már lusta vagyok végig menni a kérdéseken és a válaszokon is néha.

Bevallom néha jókat nevetek néhány válaszon vagy kérdésen de hiányzik a régi oldal.:( Vissza tudjuk szerintetek csinálni?


2012. febr. 18. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2012. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem most jobb. Keresni is könnyebb,mint a réginél.
2012. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Szerintem jobb így az oldal, de hiányolom a régiből azt, hogy ott le lehetet tiltani a privát üziket. Lassan alig merek válaszolni, mert jönnek az üzenetek...
2012. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyedüli gáz az, hogy alig jönnek normális válaszok, és sok a gyík. (ironikus, mi? GYIKon sok a gyík, ehehhehh...)

De ez az új dizájn vagy mi az jó. Könnyebb keresni, és jobb hogy nem emailre kapom a priviket.

2012. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Ez a kereső így szerintem sokkal rosszabb, az emberek nem egyértelmű kulcsszavakat adnak meg (vagy nem is adnak meg, vagy hülyeséget..), ha rákeresek valamire, mindenféle kérdést kiad.

2012. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb volt.
2012. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb volt. Áttekinthetőbb volt.
2018. aug. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!