Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha privát üzenetre válaszolnak...

Ha privát üzenetre válaszolnak, a "Téma" mező üres. Nektek okozott már félreértést?

Figyelt kérdés

Írok valakinek privátot, pl. megadom témának (tárgynak), hogy "winchester probléma". Írok valaki másnak is, neki pl. azt adom meg tárgynak, hogy "Mancheter probléma". Az egyikük válaszol, de nem tudom, melyikük, mert a Téma mezőben nincs semmi. Nektek okozott már félreértést?

Én volt, hogy hasonló témával kapcsolatban írtam 2 embernek és az egyikük válaszolt, de nem tudom, melyikük. Jó, végülis megkérdezhetem tőle, honnan írtam neki. :D :)


És ha az oldal üzemeltetőit kérdezhetem itt, lenne lehetőség ezen változtatni? (Ok, végülis nem egy égetően fontos dolog ez.)


2012. febr. 23. 13:25
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Nekem nem, nick-et használok, tudják már akkor, amikor írják a privit, hogy kinek írnak, nyilván arra fogok válaszolni.
2012. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, ha egy válaszban lenne valami automatikus utalás arra, hogy mire is válaszol az illető...
2012. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyasmire gondolok, hogy a válaszban ez lenne, pl. Re: winchester probléma (tehát: Re: vagy Vá: és utána, amit én írtam tárgyat).
2012. febr. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!