Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is észrevettétek hgoy...

Ti is észrevettétek hgoy egyre kevesebben vannak Gyakori Kérdéseken?

Figyelt kérdés
Néhány kérdésemre nem is válaszolt senki, amelyikre meg igen arra is csak 2-3 ember. Mostanság egyre kevesebbe válaszolnak a kérdésekre, régebben sokkal több volt.

2012. febr. 29. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt fel. Általában nekem is kevesen válaszolnak, csak mert egyszerű, normális, általános kérdéseket teszek fel. Úgy vettem észre, hogy azokra a kérdésekre szeretnek legjobban válaszolni, ami kissé provokatív, vagy akkora baromság, hogy muszáj rá reagálni. Mostanában inkább ezek a jellegű kérdések szűntek meg. Na de majd nézd meg iskolaszünet idején :-) Még azt is el tudom képzelni, hogy volt korábban egy-két ámokfutó, aki szórta a hülye kérdéseket, (mert egy időben tényleg nagyon sok volt) aztán bele unt a játékába, mert már nem tűnt szórakoztatónak.
2012. febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ,a legtöbb felhasználó gyerek . Nézd meg 13.00 után mennyire megindul itt az élet .

Most volt félévi bizonyítvány-osztás . Biztos , sokan el lettek tiltva a nettől . :D

2012. febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos kategóriák nagyon kihaltak, és vannak amik felkapottabbak. Pl. Ezotériában nem találsz megválaszolatlan kérdést, sőt, talán még olyat se, ahol minimum 5-en ne válaszoltak volna. Humor kategória úgyszintén. Szex-szerelem kategória úgyszintén. Ebből is látszik, hogy sajnos a válaszolók minimum fele nem töltötte be a 18-at, és szórakozásból jár ide, meg beoltani másokat.
2012. febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják az előttem szólók. A válaszolók többnyire még fiatalkorú tehát nincsenek 18 évesek. Öcsém is rendszeresen feljár ide oltani a népet, de nem tudok mitcsinálni ellene.
2012. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a te kérdéseid olyan célzott témájúak, amihez kevesen lőnek.

Én nem vettem észre, hogy kevesebben lennének, sőt.

2012. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nemrég vagyok itt aktívabban, szóval azt, hogy kevesebben vannak-e, mint régen, nem tudom megerősíteni.

Az viszont nekem is feltűnt, hogy nagyon kevés értelmes válaszadó van.

Egyébként az ezotéria témakör tényleg nagyon fut, én sokat szoktam oda írni. Engem nagyon meglep, hogy a válaszok nagy többsége nem igazi válasz, csupán oltogatás, meg leszólás. Nem értem, ha valaki szkeptikus, vagy kineveti az ilyen jellegű kérdéseket, akkor miért válaszol? A kérdező nem a beszólogatásra kíváncsi.

2012. febr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
9%
mert már engem is kitiltottak vagy 20-szor, csak én meg tudom oldani a dolgot, más meg nem :)
2012. febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos sokan már csak azért járnak ide, hogy oltsák a népet, majd reménykednek, hogy felkerülnek valamilyen idétlen blogra.
2012. febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az tűnt fel, hogy az eddig feltett 12 kérdésemből összesen kettőre jött válasz, arra is csak 1-2, és az is csak órák vagy napok múlva, pedig teljesen normális dolgokat kérdezek sport, egészségügy meg egyéb témában, de akik folyton a 18+-os kérdéseit teszik fel, ráadásul elég provokatívan, arra 10 perc után 15-20 válasz jön.
2012. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt veszem észre, de a moderátorok az ilyeneket nem törlik, ha én mondok valami olyat ami a kérdezőnek vagy az egyik válaszolónak nem tetszik egyből letiltanak vagy törlik a válaszom.
2012. febr. 29. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!