Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha mindenki nyilvános...

Mi lenne ha mindenki nyilvánossá tenné a felhasználó nevét?

Figyelt kérdés
Csak a poén kedvéért, mondjuk 3 napra, és láthatnánk hogy ki milyen hülyeségeket írt össze. :)

2012. márc. 4. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, az még a kisebb probléma lenne, de ha az igazi nevem, akkor az érdekes lenne. xD
2012. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az en felhasznalom Ismeretlen Pasi.sokat mondo ugye?

hiaba, nev nelkul tok mindegy latszik a felhasznalo vagy nem:))

2012. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fehérpákó válasza:
54%
Nekem kint van.
2012. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De úgy értem, tudnánk hogy egy adott felhasználó milyen hozzászólásokat tett közzé, mikor mondott értelmeseket, mikor trollkodott... :)
2012. márc. 5. 07:05
 5/10 thebully ***** válasza:
Szerintem az lenne frankó ha mindenkinek kötelezővé tennék a felhasználónév nyilvánossá tételét.
2012. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lenne frankó?

Pont az a lényege az oldalnak,hogy anonim.. vagyis felhasználó név se kell:)

Ha meg az igazi nevem lenne kint akkor párszor elásnám magam az biztos!:D

2012. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 thebully ***** válasza:
72%
Nem kell igazi név csak nick,talán nem volna jó ha beazonositanánk egymás stilusát?Mondhatom szép dolog hogy még egy nicknév mögé sem mertek elrejtőzni!!!
2012. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
Mi lenne? Részemről változatlan maradna minden, mostanában csak ezt a nicket használom. De ha az eddigiekről is "lehullana a lepel", akkor sem lenne mi miatt aggódnom, mert képtelen fóbiáimból adódóan (beképzeltem magamnak, hogy vagyok elég béna ahhoz, hogy véletlenül benyomjam a felhasználónév láthatóságáért felelős gombot és úgy hagyjam napokig :D) egyikhez sem adtam az anyakönyvezett nevem.
2012. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden kérdésnél konkrént személyes vita alakulna ki.

Így is hogy csak néhány embernek van kint a név, gyakran látom hogy "xy már megint te osztod itt az észt, mikor sehol semmi nem vagy"

2012. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HoodedStranger válasza:
Mindenkinek nyilvános lenne a felhasználóneve.
2015. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!