Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van más is aki gyakorikerdesek...

Van más is aki gyakorikerdesek.hu függő?

Figyelt kérdés
Elég sokat itt vagyok az oldalon, hogy segítsek a válaszaimmal másokon, pedig mást, számomra hasznosabbat is csinálhatnék. Hogyan szoktathatnám le magamat az oldalról?
2009. jún. 9. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
én röhögni járok ide
2009. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
azt hittem hogy csak én vagyok gonosz és rosszindulatú, de bevallom én is röhötgni járok iden, persze ettől függetlenül azért én is szoktam segíteni másoknak, és én is függő vagyok. ötletem sincs hogyan lszokni, bocsi.
2009. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én nagyon sokat gépezek, az időm kb 80%a gyakori, a 20% meg msn és egyéb, szal ellehet mondani, h sokat járok ide:D. Egyébként nem mindig válaszolgatok, legtöbbször csak olvasok.
2009. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Én ha tudok akkor segítek, a műszaki dolgokhoz van némi affinitásom, de azért leginkább vonyítva röhögni járok ide.

Főleg mikor ilyeneket olvasok:

[link]

[link]


Minden nap legalább 2-3 alkalommal megnézem, hogy milyen új kérdések vannak. Sokkal jobb, mint bármelyik viccoldal...

2009. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyidőben én is mindig itt logtam a neten ...mninden nap orákat töltötem el itt válaszadásal meg ilyenek....

de mikor kikapcsolta apum anetet akor már nem tutam feljöni néha ideg voltam s a suliba jötem fel de egy idő után eltünt belölem h szükséges ide jönni...


L/15

2009. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Na kb. én is függök :) Már kb. két éve.
2009. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%

Én is függő vagyok. :)

Már sikerült leszoknom egy fórum oldalról, majd a Honfoglalóról, aztán később az online Ultiról végül az online Pokerről, de erről most még nem (persze nem egyidőben voltak, hanem egymás után cseberből vederbe)

:D

2009. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
83%

miért akartok leszokni róla, ha tetszik? :S

én még csak most regeltem, a legtöbb kérdés felvidít, és egyet értek abban, hogy jobb egy-két vicc oldalnál :D

további jó nézelődést az oldalon!

2009. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Én vagy 3 hete vagyok itt, eddig minden napod volt a látogatásom, de már néha unom hogy sok hülye kérdés van csak, viszont van amikor tényleg hasznos információhoz lehet jutni. De márcsak 2-3 naponta jövök, lehet lassan leszokom.
2009. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én is minden nap benézek van amikor 1-2-3 órát is eltöltök itt, de van ami tényleg hasznos ,de sokaszor olyanokat szoktam röhögni :D !!! AMi jó arról nem akarok leszokni :) !

2009. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!