Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az emberi elme. Miért van az,...

Daniel_La_Costa kérdése:

Az emberi elme. Miért van az, hogy az emberek ahelyett, hogy google-t használnák ahelyett eltöltenek vagy 15-20 percet azzal, hogy ide regisztrálnak és megkérdik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az ilyen kérdésekre:

-"Bittorrentet honnét tudom letölteni ingyen?"

-.-""""""" és ne csapjon az ember a homlokára... :

[link]


Vagy a számítógépes kérdéseknél... ilyen és ilyen hbakód...

google: beírja az ember a hibakódot és 1. megoldás mindig a hivatalos javítás...

Vagy ezt és ezt mennyiért lehet megvenni? google 1. találat biztosan a válasz...


és ehelyett még a kezdő internetes (akinek esetleg még e-mail címe sincs) feljön ide , regisztrálni kezd, majd rájön, hogy nincs e-mail címe, ígyhát azt is nekiáll csinálni, majd visszajön ide befejezi a regisztrációtm vakarja a fejét, hogy hogy is tudja aktiválni a fiókot, majd megvárja a fél órát mire kérdezhet, aztán újabb fél óra mire kimatekolja hogy hova is tehetné a kérdését és hogyan, majd megkérdi, vár fél órát vagy 1 napot a válaszra...

tehát fél órától 1-2 napig várt egy olyan válaszra amit egy alapvető szolgáltatás mindössze a másodperc tört része alatt megead.


Nos ez az e,beri hülyeség, vagy csak én tekintek rosszul a világra.

(bocsi nem kötekedés, de az olvasottak alapján már kikívánkozott....)


2012. márc. 14. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
És ezt itt kell megkérdezni?Írd be a Google-be.
2012. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na igen xD jogos. csak hát kíváncsi lennékm hogy azok akik itt vannak mit gondolnak erről...


Néha tényleg van jó kérdés, ami megfogja az embert, és gondolkozni kell rajta...


Bár lehet mostanra már mi lettünk túl "buták", hogy használjuk az agyunk...

2012. márc. 14. 08:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is feltettem már ezt a kérdést itt. Gondoltam így a válaszok első kézből érkeznek, no de nem így történt. Nem jutottam előrébb :(

Tehát a választ most sem tudom.

2012. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na mindegy :)


Ha honlap szerkesztőségébe tartoznék első dolgom lenne megszavazni, hogy nagy vörös villogó betűkkel kiírni, hogy előbb google-n keress!!


De hát nem tartozok oda. csak néha tényleg bosszantó. :( :)

2012. márc. 14. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ilyenkor szoktak születni az olyan válaszok, hogy "gugli első találat", és hasonlók. :D


Amúgy szerintem azok tesznek fel ilyen kérdéseket, akik azt sem tudják, hogy álljanak neki a keresésnek. Be van nekik állítva az origo, facebook vagy hasonló kezdőoldal, és onnan csak a linkekkel tudnak "közlekedni". Nem leszólni akarom őket, sok ilyen van, nincs ezzel semmi gond.


Én jobban ki vagyok akadva az olyan kérdéseken, mint pl. "A fingot tényleg meg lehet gyújtani?", vagy "A reptoidok szoktak szarni?"

2012. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én pl. máma tettem fel egy kérdést, amire ez volt a válasz: nézz szét a googlen. Ja. Csak az a helyzet, hogy szétnéztem, csak nem találtam, amit kerestem. Úgyhogy ne ítélkezzetek.
2012. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"szétnéztem, csak nem találtam, amit kerestem"


Azzal semmi gond nincs, én is voltam már úgy, hogy fél óra után feladtam a keresést, minden bejött, csak az nem amit kerestem. :)


De amikor magát a kérdést szinte szó szerint beírva a gugliba az első eredmény egy-az-egyben választ ad, az fura. De őket sem ítéli el senki. :)

2012. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ki szoktam akadni az ilyen kérdéseken én is. Ráadásul, ha még valaki válaszol is rá, lehet, hogy nem 5-10 perc múlva, hanem később, és 5 perc alatt ki kereshető simán (értem ez alatt: Google kereső első találat). Tehát lényegében a kérdező még magával is kiszúr, mert önmaga "hatalmas" erő befektetés árán is megtalálnál 5 perc alatt a választ. Ha valaki azt írja, hogy kereste, de nem találta, azzal nincs semmi gond, tényleg vannak dolgok, amire nem ad választ, vagy csak tényleg hosszas keresgélés után. A kérdezővel egyet értek. Kicsit használnia kellene az embereknek az eszüket, tényleg, a Google keresőszolgáltatása egy remek eszköz (. meg persze a többi kereső motor sem rossz)!


Ezzel lehet az ilyen emberek szemét felnyitni: [link] (tudom, naiv vagyok)

2012. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mer az emberek hülyék.
2012. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ezzel lehet az ilyen emberek szemét felnyitni: [link] (tudom, naiv vagyok)"


XDDDDDDDDD Feldobtad a napomat :D:D:D:D:D Ez jó X'D



Egyébként látom nem csak én vagyok ezzel így. Tényleg ki kéne írni az oldal fejlécébe, hogy "Először a kérdésed a google-ba írd" és ennyi lenne... nem lene ennyi buta kérdés, mert tényleg mikor belinkelnek egy képet pl egy Photoshop programban megnyitott képről (amit valószínűleg ott is szerkesztettek) és megkérdi, hogy ezt milyen programmal lehet?


Az ilyenek már-már fájnak, dehát csak válaszolunk rá, mert szegény magyar ember lehet egy hétig ezt keresné :(

2012. márc. 14. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!