Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezt meg tudnatok magyarazni...

Ezt meg tudnatok magyarazni legyszives nekem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

A moderatoroktol kaptam egy figyelmezteto uzenetet egy kerdesem miatt, ami velemenyem szerint, ha nem is volt egy nem tudom milyen zsenialis kerdes, nem volt botranyos, hogy ugy mondjam, hogy ne tegyek fel ilyen jellegu kerdeseket, mert korlatozni fogjak a regisztraciomat.....

Ti kaptatok meg ilyen mailt?



2012. márc. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oldal objektív kérdésekkel foglalkozik. Ha szubjektív kérdést teszel fel, akkor az más szubjektív megítélése miatt lehet akár provokáló, trágár, vagy bármilyen szabályt sértő megfogalmazás, ami alapján törlik a kérdést.


Ha nincs szabálysértő tartalom, nem távolítják el. A kérdésnél pedig ezért kell az objektív megfogalmazásra törekedni, és akkor nem lesznek felfogásbeli, értelmezésbeli különbségek, és nem adsz alapot ilyen esetre.

2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi....hat azert eppen tragar semmikepp sem volt....de na....ok tudjak :P
2012. márc. 22. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a kérdés?
2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!